HUPS :)

22. květen 2010 | 19.07 | rubrika: Chtělo se mi psát

 Hups a je to tady? Co? Vážně se ptáte, co je tady? No přeci sobota... stejně jako před týdnem, před 14 dny... a stejně i jako bude za týden a za 14 dnů. Ptáte se, co je na tom? No přeci nic, je sobota. Sobota jako každá jiná. Ale vážně je jako každá jiná? Tomu sami nevěříte, že ne? Každá sobota je originální den. Nebudu se S vámi hádat, já mám pravdu. Žádná sobota není ta samá, stejně jako neděle nemůže být ta stejná neděle co minule. No vážně! Ale no tak už uznejte, že mám pravdu! Ještě stále jsem vás dost nepřesvědčila? Lidi, kde to žijete? Kdy se vám naposledy stalo, že by jedna minuta byla ta samá jako ta minuta předtím...a pak že má být stejný celý den? To je přeci blbost ne? no jasně že to je blbost! Tak už souhlasíte? No konečně, díky za pozornostJ

<<<Pájenka má dobrou náladuJ

žádné komentáře | přidat komentář

Zahoď myšlenky a pojď se bavit!

13. květen 2010 | 21.55 | rubrika: Chtělo se mi psát

-        Kam jdeš?

-        Nikam nejdu?

-        Ale jdeš, to vidím. Neodcházej ještě!

-        Ale já vážně nikam nejdu, copak to nevidíš?

Krátká zpráva z tandemu...

8. květen 2010 | 23.11 | rubrika: Co se okolo mě děje

 Dnes se po dlouhém očekávání splnil jeden z mých snů-tandemový seskok. Poukázku na tandem jsem dostala k Vánocům, narozkám, svátkům na milion let dopředu od Nicol, které jsem se jednou zmínila, že bych to chtěla absolvovat. Díky ti nastokrát!

Uschnu? No a? Sem si zvykla…

1. květen 2010 | 12.15 | rubrika: Co se okolo mě děje

Každý rok se opakuje to samé. Všude jen čtu o tom, jak slečny, dívky a ženy usychají, protože je nikdo nepolíbí pod rozkvetlou třešní. A já už jsem tak suchá, že víc uschnout nemůžu, tak proč to ještě řešit? Pravda, jednu chvíli mi vláhu dodávala korunní Májová, ale to mělo jenom krátkodobý účinek a nestačilo to ani na zregenerování důležitých a základních tkání mého těla a srdce. Proto jsem se pro dnešní rok rozhodla, že to nebudu řešit (no i když, neodolala bych;-)). 1. máje je den jako každý jiný, dnes sobota u mě ve znamení odpočívání. Prožila jsem parádní čarodky v noci v lese a v parku, a to dokonce bez alkoholu se skvělými lidmi, a to všechno mi stačí na to, abych si udržela dobrou náladu min. do pondělí, kdy nám začne perný týden bez možnosti odpočinku. Tak slečny, dívky a ženy...netruchlete, usmívejte se!