SMS

8. květen 2008 | 14.40 |
Bez mobilního telefonu si již většina z nás nedokáže život představit. Jakou úlohu v tom hrají samotné SMS? Volání bych celkem chápala... ale SMS?

Pro mě je to také jedna z věcí, kterou na mobilu používám nejvíce. Prostě si řeknu, můžu napsat SMS nemusím mu volat. Nebo pokud chci něco někomu zdělit a nechci ho slyšet, tak mu napíšu SMS. Internet( maily, ICQ ,... ) SMS pomalu nahrazuje . Avšak stále je slousta lidí, kteří internet nemají, tudíž komunikují přes SMS nebo to má prostě jen důvod ten, že mobil většinou s sebou nosíme všude, spíš to tedy dojde dřív než po mailu.Tedy přeněji, ono to dojde ale jde tu o to kdy si to ta osoba přečte. SMS nás ovládají, místo toho abychom napsaly ručně dopis např k Vánocům, raději vezmeme mobil a pošlem SMS/MMS. Proč? No to je jednoduché... SMS je rychlepší a navíc v dnešních dobách i levnější a to výrazně. Dopis dnes pošlete za 10 Kč, SMS většina lidí za 2 Kč a méně. Tak asi proto právě SMS.

Znám pár lidí i já k nim patřím, kteří raději napíšou SMS než zavolají, nebo jednoduše hovory nepřijímají ( např. u neznámých čísel ) a čtou si pouze SMS.

Ani já si již nedokážu život bez SMS a mobilů představit. Takto můžu být stále v kontaktu se svými blízkými, kteří nemají internet nebo na něm právě nejsou. Ráda využívám SMS-Bránu. Z které mohu posílat SMS zadarmo ... určitě ji všichni znáte a používáte.

Díky doručence v mobilu vím, že SMS byla doručena ale nevím, jestli si jí dotyčný přečetl. To by se taky mohlo zavéts, že by mě jako doručenka chodilo i potvrzení o přečtení. Ale to už si trochu vysnívám .

Tak co vy a SMS...raději posíláte SMS nebo voláte, či si počkáte až se dotyčný objeví na internetu...
sms.jpg

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře