Úklid ...

9. květen 2008 | 13.33 |
Tak jsem po dlouhé době zase absolvovala úklid mého pokoje. Už jsem se do toho musela pustit, protože hromady nejen po stolech se začali hromadit. Dřív jsem uklízala celkem permanentně každý týden ale teď na to nějak není čas ani nálada a vlastně ani nemám pro koho uklízet.

Dřív jsem uklízela kvůli andulce, protože mi tu dělala nepořádek díky svému rozhazování zrní a peří po celém pokoji. To byla téměř nutnost. Pak jsem uklízela kvůli návštěvám no a pak dokonce kvůli sobě. Bordel mi sice nevadí ale nemusí být zrovna v mém pokoji. Opravdu a pečlivě jsem se snažila každý pátek po přijítí ze školy uklízet. Jenže pak jsem začala chodit do autoškoly, což mi zabírá celé pátky. No a v sobotu a neděli na uklízení nemám náladu. Tak jsem využila toho, že dneska je ředitelské volno. Trochu jsem tu poklidila i když nějaký velký úklid to taky nebyl ale aspoň zmizely ty hromady ;-)

Taky tak trochu uklízím kvůli tomu, že jsme vesnickej dům, tak se tu občas objeví pavouk a toho fakt nemusím...šup s ním do vysavače!!! Taky musím stírat prach díky mé vděčné alergii...chjo úklid...to je hrozný slovo!!!
bordel.jpg
A co vy uklízíte často a rádi? Nebo se řídíte heslem ,,inteligent zvládne chaos,,

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Úklid ... billl 09. 05. 2008 - 18:31