Mám skoro řidičák

13. květen 2008 | 16.10 |

Pro mě je dneska celkem šťastný den! I když docela dost stresovaný.

Ráno začalo strašně, nevím jak je to možné ale asi jsem si včera večer nějak posunula hodiny o hodinu dozadu, tudíš jsem měla o hodinu méně.Nevšimla jsem si toho, tak jsem si klasicky nastavila budík... i když o 10 min déle než vstávám do školy, měla jsem totiž o něco více času ráno. Jenže, ráno mě zazvonil budík, tak na mě máma z vedlejšího pokoje křičela, co blbnu, že jsem se sekla o hodinu. Já v tu chvíli vůbec nevěděla co tím myslí, ale pak jsem se koukla na hodiny na mobilu a zjistila mojí chybu. Tak jsme se tomu zasmály a já šla dál na hodinu spát, jenže to už jsem neusla, stále jsem přemýšlela nad tím co dneska bude, že to neudělám, jak to bude probíhat, že budu sama na sebe. Neusla jsem a hrozně se potila.

Když mi podruhé zazvonil budík, věděla, že to již ten start je naostro, cítila jsem se hrozně, celé tělo mě bolelo. Tohle všechno mi způsobuje nervozita. Nechtěla jsem si představovat co se bude dít až tam dojedu. Prostě jsem se bála.

Když konečně nadešel čas, tak jsem vyběhla před dům a čekala na svůj odvoz. Měl mě do Hlinska dovést jeden z lidí co tam dělají ty zkoušky, ke štěstí je to náš starosta, tudíš jsem neměla problém s odvozem.

Na místě jsem naprosto nevěděla co mám dělat, neorientovala jsem se tam. No ale nakonec jsem s pomocí toho pána dorazila na místo, kde jsme měli čekat.Nečekala jsem dluho a nastal problém, tentokrát ne semnou ale s mojí kamarádkou. V místě, kde jsme dělali autoškolu se ona vůbec nevyzná, tudíž vlezla do jiné budovy, kde mě samozřejmě nemohla vidět. Tak jsme se pak uháněly, teda já ji a snažila jsem se jí nějak vysvětlit cestu. Nakonec jsme to zvládli.

První pro mě byla zkouška testů na PC. Toho společně s jízdami jsem se bála nejvíce. Díky bohu jsem to zvládla, hned po teorii nastoupila jízda. Z toho jsem neměla dobrý pocit a opravdu jsem myslela, že to neudělám. Ale nakonec se podařilo. Nakonec bylo zkoušení z techniky, to jsem si řekla, že v nejhorším okecám. Ale tak jo něco jsem věděla tak taky prošla.

Hned co jsem dostala papíry(k žádosti) jsem uháněla na vlak, abych mohla jít do školy. Do školy jsem dorazila na 4. vyučovací hodinu. Takže super. Ale po dnešních sprintech na vlak a náročnému stresu, jsem maximálně vyčerpaná. Nejradči bych šla spát ale musím se ještě učit na zítra.


FDV19dee0_ridicak.JPG

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Mám skoro řidičák cestovatelka®pise.cz 13. 05. 2008 - 16:14
RE(2x): Mám skoro řidičák pajenka 13. 05. 2008 - 16:19
RE: Mám skoro řidičák joshua®pise.cz 13. 05. 2008 - 18:01
RE(2x): Mám skoro řidičák pajenka 13. 05. 2008 - 18:05
RE(3x): Mám skoro řidičák joshua®pise.cz 13. 05. 2008 - 18:14
RE(4x): Mám skoro řidičák pajenka 13. 05. 2008 - 18:17
RE: Mám skoro řidičák pajenka 14. 05. 2008 - 18:50