Křeček na blog!

2. leden 2010 | 16.58 |

Spousta čtenářů se mě stále dokola ptá, jak si mají na svůj blog dát křečíka. Po delší době jsem se rozhodla, že postup hodím do článečku, abych tak mohla už jenom odkazovat, kdyby přišel někdo déle.

Je to virtuální kamarád, který neumře hladem a ani nenadělá bordel. Bohužel se taky neumí mazlit a je jenom na monitoru počítače. Na svůj blog jsem si ho dala pro oživení, líbilo se mi to, bylo to prostě něco jiného. Na výběr jsem dostala z více zvířat, ale křeček se mi líbil nejvíc. A jak tedy na to?

Buď klikněte do pravého horního rohu na aplikaci křeček, je tam takový nápis, který v kontrastu s šedou není moc viditelný. Nebo klikněte na tento odkaz: abowman.com/google-modules/ , kde rovnou dostanete na výběr mezi zvířaty (nebo jinými tvary), které chcete "vlastnit".

Beze jména

Jednoduše si vyberte některou volbu, u všech by mělo být nastavení podobné. Já jsem znovu zvolila křečka. Ukáže se vám univerzální křeček s popisem a návodem v angličtině. Kdo tento jazyk neovládá klikněte rovnou na EDIT SETTINGS, kde si postupně navolíte barvy vašeho nového zvířátka/jiné aplikace.

Beze jména

Poté si snadno jenom už zkopírujete kód do "nastavení blogu>plus+> HTML kód" a potvrdíte. Výsledek vypadá tak, jaký jste si ho udělali. Možná ještě budou chtít upravit rozměry, ale myslím, že s tím nebude problém...

Beze jména

Užívejte svého zvířátka a krmte ho často :)

Beze jména

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Křeček na blog! kobra-mix®pise.cz 11. 01. 2010 - 15:58