Bulvár?

21. květen 2008 | 18.50 |

85-article_h.jpgProč lidé čtou burvál? Co z toho získávají? Já většinou čtu nějaké noviny nebo časopisy, abych se z toho něco dozvěděla nebo něco si z toho odnesla. Nějakou novou informaci. Ale proč většina lidí čte bulvár?

Vždyť polovička věcí není podložených, že to tak opravdu je. Tak jsme vlastně vědomně klamáni, přesto se takových informací chytneme a posíláme dál nebo diskutujeme.
Pro mě se bulvár=drby. V takovýchto novinách se většinou opravdu nedozvím, nějaké plnohodnotné informace.

A teď si také představme, že jste na opačné straně než kupující a jste právě osoba, která je v bulváru projednávána. Často se tam o vás napíšou lži nebo bulvár prozradí nějakou vaši důvěrnou věc, která je jenom vaše ale díky bulváru se jí všichni dovědí. A proč to bulvár dělá? Aby měl o čem psát, aby lidí měli co číst. Podle toho jak je bulvár prodáván, bych řekla, že lidí dychtí po neštěstí ostatních a drbech. Chtějí být klamáni. Ale proč? Proč nenecháme život ostatních být, ať si s ním každý dělá co umí ale stále ho musíme řešit, pomlouvat, ke lžím si domýšlet ještě větší lži.

Snad se mi eště nestalo, že bych v bulváru našla něco ,,chytrého,, , něco o mi něco dá. Neříkám, že se tam občas něco takového nevyskytne ale já bulváry nevyhledávám.

Je pravda, že bulvár někdy zkaží člověku den. Stále čteme jak je všechno špatně, skandály, průšvihy ... většinou to nepůsobí pozitivně ale tak proč to tedy čteme? Proč?

Opravdu jsme už tak zkažení, že chceme aby dotyčného ,,popisovaného,, v článku v nějakém bulváru někdo potopil? Často se v bulvárech píše o nevěrách slavných osobností, všichni ví o tom, že se to děje, nic nového ale proč se to musí až tak řešit. Někdo podvádí ,,permanentě,, a je to o něm již známe ale co když někdo prostě jen má úlet...vím nemělo by se to stávat ale stává se. Ten člověk toho lituje ale chce nechat v tajnosti a druhý den výjde jeho fotka na hlavní straně bulvárů.


Nemohla bych být novinářem v bulváru, novinář to snad ani není, je to snad jen paparazi, který nedá pokoj dokud se i vás nedozví něco hrozného a když už nemá na výběr, něco si vymyslí.

Tak teď jak čtu, co jsem napsala, trochu mi to samé nedává smysl ale i přesto to zvěřejním, třeba někdo pochopí co jsem tím chtěla říci.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Bulvár? roxy009®pise.cz 21. 05. 2008 - 19:45
RE(2x): Bulvár? pajenka 21. 05. 2008 - 20:15
RE: Bulvár? medea 22. 05. 2008 - 17:55
RE: Bulvár? jirka 24. 05. 2008 - 22:04
RE(2x): Bulvár? romča 27. 05. 2008 - 13:53