23.5.-den plný překvapení

24. květen 2008 | 22.33 |
Poslední dobou jsem v Praze byla velice často ale to se teď díky finanční stránce asi rapidně změní.
No naposledy jsem tam byla včera. Můj hlavní cíl byla opereta Čardášova princezna.
Ale i cestování bylo zajímavé. Ráno jsem šla normálně do školy, psali jsme písemku z matiky, kterou jsem samozřejmě zvorala. Už jsem se těšila, až škola skončí.
17.jpg
Konečně to přišlo a já letěla( jako každý pátek) na vlak. Stíhám ho jen tak tak, je to vždycky sprint do hnusnýho konce, kdyby to bylo po rovince je to hrozně blízko ale ten kopec to vše kazí.
No nasedla jsem do vlaku, ještě jsem musela va Žďárci přestupovat a pak už jsem jela přímo asi 3 stanice, než jsem vystoupila. Ale ouha, domů jsem to měla eště 2,5 km pěšky a já zrovna potřebovala být brzo doma, abych mohla co nejdřív vyrazit na vlak směr Praha.
Naštěstí přijela máma... teda naštěstí..nooo. Jela na babetě, takže jsem jí dala jenom batoh s tím ,že to nějak dojdu. Neušla jsem ani půl kilomentru a najednou vedle mě zastavila stříbrná oktávka. Jsem si říkala, že to asi není dobrý. Seděla tam chlap(podobal se tomu chlapovi z hororu Saw) a zeptal se mě, jestli jdu nahoru(po silnici v jeho směru). V tu chvíli jsem se docela lekla a hlavou mi proletěla myšlenka, abych si něco vymyslela a nenasedala. Ale na druhou stranu jsem si řekla, že docela spěchám, a že budu tentokrát věřit. Nasedla jsem.
Ten chlap se semnou celkem příjemně bavil, byl celkem milej a já už se tam nebála. Tak jsme tak povidali až jsme dojeli do Smrčku( moje ves), řekla jsem kde má zastavit( před můj domov) a rozloučila se. On se rozloučil se slovy: "Zase někdy naviděnou". Zajímavé a to ten den pořádně ani nezačal.
Přišla jsem domů. Samozřejmě máma na babetě přijela až po mě. Ustrojila, najedla, připravila a vyrazila na vlak do Prahy. Vlak z Pardubic měl jako vždy zpoždění, takže jsem do Prahy dojela někdy po páté. hdk_005.jpg
Měla jsem jít ke Karlínu( Hudební divadlo Karlín), řekla jsem si ,že když mám čas, že to dojdu pěšo, akorát jsem trochu blbě zahla, tak mi to chvíli trvalo, než jsem dorazila. Když už jsem konečně byla na místě zbývala mi eště asi hodina do začátku představení. Tak jsem se tam tak procházela a najednou vidím Mariána, tak jsem se za ním ,,rozběhla,, a tak jako přivítala a ,,pokecala,, a že prej mám o přestávce přijít. Tak jako že já příjdu .

No pak už jsem šla do divadla. Opereta byla krásná, nikdy jsem nic podobného neviděla, takže jsem byla ohromena( i když ženským jsem moc nerozumněla).
O přestávce jsem zašla za Mariánem.

Po konci představení jsem měla 2 hodiny času, vlak mi totiž jel až v 00:06. Jsem se celkem bála. V Praze, v noci, sama...hrozná představa. Zašla jsem na Václavák a tak okolo divadel. Čas naštěstí utekl celkem rychle.
Ve vlaku jsem skoro usínala ale když si ke mě sedli 3 chlapi( pochybní), tak jsem si nemohla dovolit zavřít oči. No fajn, konečně Pardubice. Dom jsem dojela po 1 hodině ranní a spát jsem šla před 3.

Uff to byl den...

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 23.5.-den plný překvapení kristynka 27. 05. 2008 - 13:43
RE(2x): 23.5.-den plný překvapení pajenka 27. 05. 2008 - 14:02