Mají chaty smysl?

25. květen 2008 | 17.48 |
Zase po dlouhé době jsem se stavila na chatu na lide.cz. Zašla jsem do místnosti "Ach ta samota" . Občas tam zajdu ale ať tam příjdu, kdy tam příjdu je to stejné, stovky lidí, kteří píší: Pokecá někdo? Je tu někdo? Ale nikdy neodpovídá, tak tam na plochu píše třeba 300 lidí aniž by někdo někomu odpověděl. Ano jsou i světlé vyjímky co odepisují. Díky za ně.

Jaká je pak ale podstata chatu "Ach ta samota", když tam jsou všichni sami ale nic nedělají proto, aby sami nebyli. To tak trošku nepobírám.
Co vy chodíte na chaty? Jaké druhy místností?
Dříve jsem často, velice chodila do místosti "Muzikály". Byli tam super lidičky, opravdu jsem si pokecala, dokokce jsem tam našla i kamarádku, s kterou se stýkám. Ale pak už jsem tam dlouho nikoho moc nepotkávala, s původními návštěvníky jsem si neměla už co říci, teď už tam moc nechodím, většinou spíš příjdu jen pozdravit. Stejně mě pak lidé ignorují!
A to je smysl chatů? Slouží snad chaty k poznávání, nebo jen a jen zahnaní nudy.

Další problém je ten, že téměř v každé místnosti ( i v těch pro děti ) bývají ,,úchylové,,. Asi víte co tím myslím. Lidé ( většinou muži ), kteří obtěžují ostatní svýmy nechutnými návrhy. Proč si nejsou v místnostech tomu určených? Tohle nechápu ale budiž, z toho se dá vždycky nějak zmizet.

Na lidech.cz mám i svůj profil, stejně jako spousta dalších lidí. Pokud se chcete kouknout koukněte se : www.lide.cz/pajencicka . Ale za případné šoky po zhlédnutí mé osoby nezodpovídám. Tudíš : Na vlastní nebezpečí!!!

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Mají chaty smysl? etika 25. 05. 2008 - 18:49
RE(2x): Mají chaty smysl? pajenka 25. 05. 2008 - 18:51
RE: Mají chaty smysl? kristynka 27. 05. 2008 - 10:12