27.5.-den blbnutí...

27. květen 2008 | 19.52 |
Po trochu smutnějším tématu jsem se rozhodla sem dám, něco veselého. Nic jiného než pospat dnešek mě nenapadlo.

Zítra máme studijní volno ( maturanti maturují ) a tak jsem si řekla, že když se nemusíme nic učit, tak že bych mohla zase něco podniknout? Nenapadlo mě nic jiného, než se zeptat své kamarádky(Káti)P6160517.jpg, jestli by nechtěla přijet se trochu vyblbnout. Káťa souhlasila. Tak jsem se těšila, už i hezky to začalo. Po škole jsme doslova utíkaly na vlak. Běžela jsem koupit jízdeky a Káťa asi 50 m zamnou. Vlak už přijel a tak jsme tam jen tak tak vběhli. Ve vlaku jsem nechala jízdenku jen tak ležet na peněžence no a to bych nemohla mít štěstí. Jízdenka najednou vylétla a zalétla za topení, z kterého jsem tu jízdenku už nedostala. No tak super... přišel průvodčí. Tak jsem mu s úsměvem řekla, že mi lístkem prostě zalít za topení a že bych si teda ráda koupila nový. Průvodčí byl celkem fajn a tak mi dal jízdenku z místa, kde jsme zrovna stáli...no tak mě to nakonec vyšlo jen o 8 Kč více.

No tak jo, vystoupily jsme a šly na autobus, to bylo v poho. Dojely jsme domů a tak jsme si říkaly co asi budem dělat. První co mě napadlo bylo, že se pojedem projet na pionýrovi. Tak teda, že jo... byla to sranda, jela jsem lesem no občas se mi to prosmeklo, což jsem se bála. Pak ale mi to chcíplo...no a jelikož pionýr už je tak trochu starý a je celkem poruchový dalo nám to asi půl hodiny, než jsme to znovu nastartovaly a odjely. Ale byla to sranda a dobře se při tom pálej kalorie .
No pak jsme tam eště jezdily, já jsem najela do louky, jako že to otočím, no jenže jsem si nevšimla, že tam je krásné políčko kopřiv. Hezky jsme si tím projely, já to neschytala ale Káťa celkem dost. Eště jsem si málem stačila vyklopit, když jsem omylem najela do díry a trochu se zhoupla. Ale Kaťa přežila a jely jsme domů.
P5271677.JPG

Doma jsme si sedly k PC ale hned jsme zase vstaly a šly zkusit kolečkové brusle. No to jsem Káťu téměř také zabila, teda ne já, ona na tom moc neumí ale přežily jsme to nakonec obě. Pak jsme se šly projít ke koním, kde žádní koně nakonec nebyli. Asi už je zavřeli .
Pak už jsme jenom chodily a tak povídaly. Pak přišel problém, jak Káťu dostat domů,no nakonec jsem s ní musela jít 1,5 km na vlak. Motokrář na nás zatroubil a zamával . Čekala jsem s Káťou na zastávce ale představa, že budu muset jít 2,5 km pěšky domů byla hrozná, zrovna po takovém dnu. Díky bohu mě zachránili rodiče, kteří přijeli v autě a odvezli mě domů.

Tak se těším do postele, že to snad není možný, jsem utahaná ale byl to super den. Takových kdyby bylo více. Ještě, že zítra můžu spát do odpoledne( ne že bych tak někdy spala ).

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 27.5.-den blbnutí... pája 27. 05. 2008 - 20:11
RE(2x): 27.5.-den blbnutí... pajenka 28. 05. 2008 - 09:34
RE: 27.5.-den blbnutí... upir®pise.cz 27. 05. 2008 - 20:57
RE: 27.5.-den blbnutí... roxy009®pise.cz 28. 05. 2008 - 07:47
RE(2x): 27.5.-den blbnutí... pajenka 28. 05. 2008 - 09:35