Studijní volno...

28. květen 2008 | 10.37 |
Dneska ( to je středa 28.5.2008.) máme studijní volno. Vůbec nechápu proč máme studijní volno, když maturanti maturují. Každá třída vyššího gymnázia má od pondělí do středy jeden den volno. V pondělí měli sextáni v úterý septimáni a dneska máme my kvintáni( quintáni - podle naší školy).
Já ale vážně nechápu proč jsme doma, nikdy předtím jsem o tom neslyšela a minulý týden k nám do třídy přišel třídní učitel a oznámil nám, že ve středu pravděpodobně budem doma a budem mít studijní volno. Tak nevím trochu to nechápu.

Vstala jsem o půl 10 ( což je u mě rekord... mám v hlavě budíka a ten mě budí vždycky do deváte hodiny ) , trochu jsem se rozkoukala a sedla na Pc no a jsem tady, ještě jsem stihla si umýt vlasy. Ach moje vlasy, proč já musím mít takové neposlušné, kudrnaté. Ale v podstatě jsem si to udělala sama. Dřív jsem měla vlnité, to se mi docela líbilo ale pak mi ruplo v hlavě a já chtěla zase zkusit krátké vlasy. Vypadala jsem jak ovečka... fuuuj. Jak my ty vlasy postupe času dorůstaly začínaly se čím dál tim více kroutit. Ve stádiju asi rok po ostříhání jsem vypadala asi takhle:
DSC00741.JPG

Každopádně na téhle fotce ani není vidět, že mám vlasy tak kudrnaté ale kdyby jste tu fotku viděli z jiného úhlu ( druhou stranu hlavy) pochopili by jste.

No ale to pěkně odbíhám od tématu, tak k studijnímu volnu. Co dneska budu dělat? Samozřejmě se chystám učit na zítra a odpoledne bych chtěla zajet do Chrudimi( nejbližší normální město) a podívat se trochu po obchodem. Kdybych měla s kým zajela bych třeba i na koupálko, i když nevím jestli je někde něco otevřenýho ale i rybníkem bych nepohrdla i když ten bude asi pěkně studený. Ale co musíme se otužovat .

No a zítra zase naostro. Je stejně zajímavý, jak ve škole jsme potkávali učitele v obleku a učitelky v kostýmech. Některým to i slušelo . Ne tak téměř většině ano.

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Komentáře