Sláva učitelům...

30. květen 2008 | 19.08 |
Často na učitele všichni nadáváte ale já neměla nikdy důvod. Jak na základce, tak právě teď na gymplu jsem chytla opravdu dobré učitele. Ze základky bych chtěla poděkovat těm co mě učili a provedli devíti lety mého života. To je přes půlku mého života. Zvláště patří poděkování mojí třídní učitelce p. Palatové a Žejdlíkové. Paní učitelka Palatová mě provedla prvními chvílemi na škole. Naučila mě základy všeho, na čem teď stavím. Číst, psát, počítat....
V páté třídě jsem si nedokázala předsatvit, jak budu zvládat jinou učitelku, už tak jsem si na ní zvykla a nechtěla odejít. Šestá třída však přišla brzy. Dostali jsme paní učitelku Žejdlíkovou. P. učitelka byla a je skvělá. Měla nás jako rodinu a taky se podle toho k nám chovala, to co mi dala do života se mi bude hodit. Navíc díky ní jsem se opravdu pořádně naučila již trochu pokročilejší základy matematiky a fyziky, které se mi teď na gymplu hodí. Obdivuji ji za její trpělivost při hodinách, když nám něco nešlo. Jsem ráda ze to, že ke mě párkrát přijela, třeba jen tak na pokec.

Také bych chtěla připomenou jednoho učitele, s kterým nikdy nebyla nuda. Ač v hodinách na nás měl vysoké požadavky na jeho hodiny jsem se těšila. Jednou nám tancoval havajské tance, jednou zase mluvil rusky a zpíval. Prostě super učitel. Hned se mi učení učilo lépe.
Ostatním učitelům na základce takéž díky!!!

A těď přecházím na gympl. Hrozně jsem se toho bála, jaké učitele dostaneme. Ale můj strach nebyl oprávěný. Se všema vycházím a téměř všechny hodiny mě baví. Nikdy jsem neměla problém s tím, že bych se kvůli učiteli nemohla učit.
Zvláště bych chtěla poděkovat našemu třídnímu, který se o nás opravdu stará také matikářce, která ač nám to nejde to do nás tluče hlava nehlava. Občas ji obdivuji, že to s náma vydrží. Dále pak je tu učitel na biologii, který mě příjde nejblíž k nám. Je s ním sranda...
Samozřejmě ruštinářce, ač je na nás hodně tvrdá ale aspoň se něco naučíme. Ve shrnutí všem co nás učí, je mi líto ráda bych vypsala všechny ale bohužel čas se krátí.

Jak jsem říkala, většina lidí své učitele nemá ráda, já můžu děkovat právě jim. Vždyť oni jsou za rodiči hned ti druzí co nás vychovávají.
DÍKY!!! Učitelům!!!

2005032510a.jpg

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Komentáře