Proběhlo...

3. březen 2010 | 12.02 |

Máš oči dokořán a hledíš na svět. Ležíš na něčem tvrdém, ne moc pohodlném. Očima hledáš strop, ale ten nevidíš, protože ho zakrývá spousta přístrojů. Jasné světlo tě oslňuje a ty si říkáš, kde to sakra jsi. Všimneš si, že nad tebou se sklání dvě osoby, jedna hledí se zarytým výrazem na nějaké místo na tvém těle, druhá se na tebe dívá a občas se jemně usměje.

Něco se děje...to víš jistě, ale netušíš co. Chceš se pohnout, protože ta poloha je značně nepohodlná, ale víš, že nesmíš. Tak tam jen tak ležíš. Občas ucítíš jemný tlak kdesi v místě, které zkoumá první osoba.
Je to muž, v bílém plášti a brýlemi na nosu. Stále a dokola se ptá: "Cítíte něco? Nebolí vás to? Všechno v pořádku?" Tiše odpovídáš, že je všechno v pořádku. Ležíš a vteřiny se ti zdají dlouhé jako minuty. Ucítíš nepříjemný zápach, pak tlak. Po dlouhé době ti řeknou, že je hotovo a můžeš jít. Pomalu vstaneš, hlava se lehce zamotá, ty zavrávoráš, ale hned se znovu vzpamatuješ a jdeš se obléct. Pochopíš... právě jsi ležel na operačním stole. Otočíš se a uvidíš doktora, který ti s příjemným úsměvem říká pokyny dalšího jednání... náhle i poznáš druhou osobu- sestra. Naviguje tě ven a ty s velkou úlevou odcházíš z toho chladného místa.

Bylo to snadné, ale to čekání! Pak přišlo jen mírné píchnutí, dlouhé chvíle klidu. Jen ty ruce od krve tě děsily... ty ruce, ve kterých svíral jehlu a niť, tak tenkou...prý pro plastickou chirurgii...ale zvládl jsi to.

Dnes jsem si prošla velmi malým a šetrným zákrokem, věděla jsem do čeho přibližně jdu, tak jsem držela nervy na uzdě. Mám to za sebou...teď jen počkat na výsledky od odborníků...

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Proběhlo... romča 09. 03. 2010 - 14:57
RE(2x): Proběhlo... pajenka 09. 03. 2010 - 21:57
RE(3x): Proběhlo... romča 11. 03. 2010 - 16:40
RE(4x): Proběhlo... pajenka 11. 03. 2010 - 16:44