Pocity z New Moon

29. listopad 2009 | 09.42 |

Tak jsem si tedy včera vyrazila na malý výlet do Pardubic, kde hlavní náplní byl film New Moon. Ten den byl hezkej, cítila jsem se fajn, byla jsem taková prý drzá a upovídaná. Pak jsme šli na film. Jo mmchd koupila jsem si menu a dostala tetování s Edwardovým znakem. Sice se mi Jacobův líbil víc, ale upíři jsou prostě moji. Byla vyhlášena soutěž, losovalo se ze sálu o tričko, knihu a DVD. Samozřejmě jsem nic nevyhrála, jak bych jinak mohla čekat.

Film byl, jak to popsat. Ne tak drásající jako knížka. Je hodně zkrácený a některé detaily úplně vypuštěné (překvapivě ;-)), ale musím uznat, že kdybych nečetla knížku, tak se mi ten film asi vůbec nelíbí, ale čekala jsem to horší. Leč rána v srdci se ozvala a při jedné scéně mi utekly dvě slzy. Kašlala jsem na make-up, nikdo mě neviděl. Spousta lidé tohle asi nedovade pochopit, nebrečela jsem kvůli tomu, že on se s ní rozešel a takový ty věci v klasických romanťákách (který nesnáším). Plakala jsem kvůli svým pocitům, které jsou ještě tak živé. Pravdou zůstává, že tahle sága je jediný romántický román, který jsem četla a číst budu. Hodně to bolí, i když se od toho nemůžu odtrhnout!

Po filmu jsem šla na vlak, asi jsem moc nevnímala (promiň Honzo), chtěla jsem být někde sama, ale nešlo to. Měla jsem takovou náladu jít do lesa a "výt" na měsíc. Byl krásný vzduch. Už na nádraží mi bylo trochu na omdlení, ale ustála jsem to. To všechno umí psychika! Ve vlaku jsem měla lístek jenom do Slatiňan, ale potřebovala jsem jet do Chrasti (spěšňákem o zastávku dál), heh, co myslíte. Průvodčí chodil až za Slatiňama. Navíc v tu chvíli jsem musela odložit Hamleta, protože kdybych se nenapila a nesesunula se do bobku, asi bych tam sebou švihla. V podstatě jsem neslyšela a začalo se mi zamlžovat vidění, eště že za chvíli byla Chrast a čerstvý vzduch. Máma si myslela, že jsem naštvaná, že se mi rande nevyvedlo, ale tak to vůbec nebylo, já jsem se jenom cítila divně. Tak jsem dočetla Hamleta a šla spát.

smutek_1

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Pocity z New Moon wouaf! 06. 12. 2009 - 18:08
RE(2x): Pocity z New Moon pajenka 07. 12. 2009 - 15:12