Jsem Borec !!!

27. červen 2008 | 10.41 |
Tak se mi to podařilo!!! Huráááá. Já mám samé biče... víte co to pro mě znamená? A na gymplu? Jako já se nechci vychloubat ale tohle pro mě moc znamená.
Mimochodem ,jsem za vyznamenání dostala kytičku ( růži ) od pana učitele, co nám dával vysvědčení... to já jsem mu chtěla utéct a on na mě počkej, neutíkej a dal mi tu kytičku... já byla v šoku, možná jsem eště teď. Takže já mám samé + kytí. WoW!!!
CCF02762008_00000.jpg
Ráno jsem přijela do Skutče a šla do kostela na mši, tentokrát jsem si i sedla a ani mi nebylo špatně, byl tam celkem dobrej vzduch. Mše byla kráááásnáááá.
Pak jsme se sťukly s kamarádkou a naposled jsem si v tomto školním roce prošly školu. Najednou se mi z té školy vůbec nechtělo. Tahle škola mi něco dala, poznala jsem spoustu věcí, za které jsem vděčná. Najednou mi prostě bylo smutno. I když vím, že za dva měsíce se tam zas vrátím a znovu budu nenávidět ty hrozné schody a budu si stěžovat. Jsem takovej blázínek ale tu školu miluju a jsem strašně ráda, že jsem si jí vybrala a jsem strašně ráda, že na ní jsem. Kdybych se měla znovu rozhodovat kam jít, šla bych znovu sem...

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře