Přemýšlím ... !

3. červenec 2008 | 16.47 |
12555560Sedím doma a koukám do obrazovky monitoru. Hledám něco zajímavého ,něco co bych si mohla přečíst. Občas odběhnu od počítače a začtu se do své knížky. Do své...není moje. Čtu povinnou četbu Zločin a trest od Dostojevského. Knížka mě něčím zaujala. Teprve jsem sice začala číst ale už mě chytla. Možná jí dočtu, snad. Vždycky ale na chvíli přestanu číst a odejdu sem na pisu.cz. Kouknu co je kde nového, kouknu na svůj blog. Přemýšlím co podniknout. Ráda bych zase jako včera vyběhla ven a pořádně se vyblbla ale dnes to nejde. Kamarádka hlídá děti. Tak jen sedím osamocená na židli u počítače. Čekám až se někdo přihlásí na ICQ a napíše mi něco... něco povzbudivého. Ale nikdo nepíše... ani se nedivím, kdo by psal.
Brouzdala jsem tak po blozích a četla životy jiných. Zjišťuji čím dál více, že se životy všech hrozně podobají. Někdo má špatné období a ač toho člověka neznám pokud jen trochu chápu jak se cítí, snažím se pomoct.... Snažím se alepoň říci svůj názor na věc. Občas člověku pomůžu, někdy ne.
Venku je neskutečné parno, ještě jsem tam ani nebyla. Vím, že dnes v noci by měla přijít ještě horší bouře než byla minulou středu. Jen doufám, že tentokrát nás to mine. Příroda nás už odepsala.
Ještě jsem sem ani nepsala příběh co tu koloval po vesnici po té bouřce. Tak vám ho povím:

V této vesničce žil již dlouho jeden pán, zasadil si tu břízu a při sázení si sám sobě slíbil, že až zemře, bříza zemře s ním. Řekl to synovi a nakázal mu, že až zemře ať dá břízu pokázec. Pán před třemi týdny umřel. Bříza stála dál. Syn už se chystal dát břízu strhnout. Ale pokaždé mu do toho něco přišlo, nestíhal. Při oné bouři odolávala, odolávala dlouho. Po bouři se šel mů taťka kouknout po způsobených škodách. Před jeho očima se za naprostého bezvětří bříza zlomila a spadla na neobydelnou část. Táta se divil ale pak pochopil. To ten starý pán si ji přišel sám pokácet a tak aby nikomu neublížila.

Co myslíte je to pravda? Přišel si ji opravdu pokácet?
Poslední dobou nějak špatně spím, mám spálená stehna tudíž při každém pohybu se s boletí probouzím. Přesto to únava většinou přemůže a já znovu usnu. Budím se často a má to i jiné důvody. Necítím se ospalá, ráda bych někam vyrazila. Nebo bych raději zůstala doma ale kdybych si tak mohla s někým popovídat... o všem ... z očí do očí...

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Přemýšlím ... ! romča 03. 07. 2008 - 17:23
RE(2x): Přemýšlím ... ! pajenka 03. 07. 2008 - 17:25
RE: Přemýšlím ... ! pajenka 03. 07. 2008 - 18:36
RE: Přemýšlím ... ! kt®blbne.cz 03. 07. 2008 - 23:03
RE(2x): Přemýšlím ... ! pajenka 04. 07. 2008 - 09:26
RE: Přemýšlím ... ! lenka 17. 10. 2008 - 22:52
RE(2x): Přemýšlím ... ! pajenka 18. 10. 2008 - 09:11