V cizí posteli, cizím bytě i městě.

26. září 2009 | 00.33 |

Ležím sama v cizí posteli, v cizím bytě, v cizím městě. Jsem sama v prázdném bytě v Praze. Připadám si jako kdybych tu žila už dlouho, sama, v Praze. Já se už tady v tomhle cizím městě chovám a cítím jako doma. Dokážu se vyznat v místním MHD, dopravit se z jednoho místa na druhé bez větších potíží. Znám tu pár lidí z celé Prahy. Mám byt sama pro sebe. Je to zvláštní pocit.

Jsem vyčerpaná po dnešním dnu, ale spát nechci. Jsem sama v bytě, v Praze. Trochu mě to děsí. Nikdy jsem takhle sama v Praze nenocovala, nikdy jsem neměla takový rozlet. Do Prahy jsem přijela s kamarádkou, měly jsme jít na Obraz Doriana Graye, když jsem si jela pro klíče od bytu, zjistily jsme, že kamarádka ztratila peněženku. Pěněženku s nemalým obnosem, doklady i lístky do divadla pro ni a ještě jednu holčinu. Všechno v háji. Zavolala známým a jela domů a já jsem osaměla dřív, než jsem měla plánované. Naštěstí to netrvalo dlouho. Dala jsem si věci na byt a vyrazila na Doriana s kamarádem. Po Dorianovi následoval pokec s další kamarádkou.

Teď tu ležím sama v posteli, s cizím notebookem, v cizím bytě, v cizím městě. Je mi trochu těsno, už jen proto, co se dneska stalo kamarádce, moc mě to mrzí a je mi to líto. Zároveň jsem ráda, že se události po téhle nemilé věci, dobře vyvedly.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: V cizí posteli, cizím bytě i městě. tonik 26. 09. 2009 - 10:22
RE(2x): V cizí posteli, cizím bytě i městě. pajenka 26. 09. 2009 - 10:56
RE(3x): V cizí posteli, cizím bytě i městě. janewle®pise.cz 26. 09. 2009 - 11:22
RE(4x): V cizí posteli, cizím bytě i městě. pajenka 26. 09. 2009 - 12:59