Úklid v pokoji? Ne! Úklid v hlavě??? Možná!

13. červenec 2008 | 11.29 |

Dneska jsem chtěla si pořádně zas jednou uklidit pokoj. Nevím ale zas mám takovou úklidovou náladu, což znamená, že bych se vším praštila, tak se potřebuju někde vybít. Ovšem pohled na můj pokoj mě to nějak kazí. Tohle bude aspoň na celej den a když to budu dělat postupně, tak to vživotě neudělám. Musím si udělat aspoň pořádek ve věcech do školy ale i tak se mi nechce.

Navíc mi není dvakrát dobře, tak nevím jestli se do toho dneska vážně dám. Ale už bych to vážně potřebovala.

Nj ale když se mi tááák nechce! Poslouchám Fantoma opery a rozplývám se tady nad tím. Mám malý sen a to vidět jednou Fantoma v jevištní podobě, jenže do ČR to nepustej, takže jedině zahraničí. No a to nevím, jak se tam dostanu.

Já mám spoustu nesplnitelých snů ale tohle přece není zas tak moc nesplnitelný. Co myslíte?

Uf, mě vážně není dobře. Večer když jsem šla na toaletu, tak jsem si musela v koupelně lehnout, protože jinak bych sebou švihla. Bylo mi fakt špatně. Myslela jsem, že zas budu zvracet a to si teda nemůžu dovolit díky tomu, že máma má konečně dovolenou a třeba někam vyrazíme, dále mám jet o víkendu na to kempování a docela se na to těším, takže žádný že lehnu!!!

Včera krásně pršelo. Já jsem byla doma, sedla jsem si na okno, poslouchala Fantoma a rozplývala jsem se. Pak jsem to nevydržela a vyběhla ven. Sice jsem pěkně zmokla a mě to vůbec nevadilo. Naopak, byla jsem šťastná. Miluju déšť, když je jakž - takž teplo. Snědla jsem venku v dešti spoustu hrachu a rybízu, domů jsem si přitáhla asi 5 jablek, který jsem snědla a pak eště mamka přinesla meruňky. Že bych byla převitamínovaná?

I to je možný a vůbec bych se tomu nedivila.

Motorku mám v "servisu", jenom mi tam budou opravovat kousek prasklýho plastu ale na to, že to stačí to tam dát a ten chlap si to tam nechá min. do pondělí. To mě mrzí, chtěla jsem jít jezdit. Teď je tak krásnej vzduch.

Do toho příběhu jsem se nějak "zažrala", nevím možná to bude tím, že už něco podobného jsem dříve psala sama pro sebe. Nikdy jsem to nedokončila, tak držte palce ať se mi tohle povede ... je to hrozný fantasy a je to s bytostma a dobou, kterou obdivuji. Vy to tam ještě nevidíte ale doufám, že se tam brzo dostanu. Tzv. ze součastnosti do té doby i když cestovat časem fakt nebudu.

27518061

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře