Objevil se... a nezmizel, zatím!

7. únor 2010 | 15.52 |

Konečně jsem potkala člověka, který chápe moje pocity, jednání. Zažil si totiž něco podobného. Chápe, protože prožívá to samé. 3d_283_44663Je to zvláštní, smířila jsem se s tím, že mi nikdo pořádně neporozumí, dokonce jsem chtěla svoje pocity skrývat, udělat nejdelší a nejtěžší přetvářku mého života. Nikdy by to neskončilo. Vzdala jsem se toho, že je někdo, kdo může prožívat ty samé týravé pocity, obavy i touhu. Kolikrát jsem zkoušela to sama překonat, bojovat...ale kolika lidem jsem díky tomu ublížila? Spoustě... proto jsem řekla dost, stop, už ne. Pak mi přišla sms, od někoho koho jsem neznala.

V mém světě se znovu rozsvítilo světlo, nejsem na to sama. Dokážu o tom otevřeně mluvit, nemusím skrývat nějaké drobnosti jen proto, že to nepochopí. Už to trvalo moc dlouho, muselo to jednou přijít, člověk by řekl.

I kdyby se to všechno mělo vyvinout "jen" do přátelství, jsem ráda, že jsem někoho takového poznala. Možná se stal zázrak, malý ale přeci zázrak. Začínám cítit, že jsem jedna z mnoha... ne jediná! A tenhle pocit mi dává naději. Dřív jsem naději nenáviděla, brala mi všechno...teď ji konečně vidím aspoň trochu pozitivně.

Přesto kdo ví, kam nás osud zavede...třeba to všechno skončí...třeba to je omyl, ale v tom nevěřím!

Jsme na začátku dlouhé cesty!

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Objevil se... a nezmizel, zatím! mix®pise.cz 08. 02. 2010 - 10:08
RE: Objevil se... a nezmizel, zatím! janewle®pise.cz 13. 02. 2010 - 08:04