Analýza...

15. červenec 2008 | 11.30 |

Již dlouho jste tu ode mě nenašli nějaký smysluplný článek jako dříve. Proč? Můj mozek přes prázdniny naprosto vypnul a není schopen smysluplné články psát. Navíc jsem se přávě ,,zažrala,, do mého příběhu . Prostě už na nějakou dobu nejsem schopna psát normální články a tak se tu vyskytuje to co tu je. Za to se vám omlouvám a stydím se převelice.

Sama u sebe přesto doufám, že brzy můj mozek znovu začne fungovat a tady bude co číst. Taky se blíží kempování a výlety s rodiči, Slovensko tak budu moci popisovat zážitky a zkušenosti. Což je alespoň nějaký námět a třeba aspoň nebudu tak znuděná, že tady budu zveřenovat takové bláboly.

Jak zněl jeden z mých článků?"Úklid v pokoji? Ne! Úklid v hlavě? Možná!"Tak tenhle název jsem si nakonec úpně obrátila. Takže pokoj mám parádně vyklizený. Půlku věcích vyházených a jsem na to docela hrdá. Přesto jsem si ani přitom úklidu nedokázala uspořádat myšlenky co mám v hlavě, takže úklid v hlavě se nekonal, bohužel.

Zato jsem zjistila, že můj pokoj už je tak trochu nudný a potřebovala bych new nábytek...na který samozřejmě namám. A chtěla bych sehnat někoho, kdo by mi na zeď něco namaloval...neznáte někoho takového?

Dále jsem zjistila, že trpím naprostým nedostatkem peněz, díky tomu, že jsem nesehlanala žádnou brigádu. Chtěla jsem v Praze ale moje zdroje se ani neozvaly, takže nic. Tady taky nic není pro 16- ti letou holku. Chjo. Peníze mizej, já si musím koupit nový monitor, protože CRT je fakt na nic a akorát si kazím oči. Pak si musím koupit novej mobil, jelikož se mi součatnej krásně rozpadá. Mobil za 8000 po 2,5 letech v prčicích. Krása. Pak si musím koupit postel, tady na tý si ničím záda, je to prostě jen válenda nemá ani klounou matraci, prostě postel na 2 věci. Dále pojedu na kempování, Slovensko, výlety, výlety na motorce(benzín). Sečteno podtrženo takovejch 20 tisíc by se mi minimálně hodilo ale kde je sehnat co? Že by udělat veřejnou sbírku... tak ne já už mlčím...

No a tohle všechno vzniklo z toho uklízení a chvíli přemejšlení...paráda, to abych příště radči neuklízela nemyslíte?

6675875

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Analýza... tlapka®pise.cz 15. 07. 2008 - 11:37
RE(2x): Analýza... pajenka 15. 07. 2008 - 11:47
RE: Analýza... vampirka 15. 07. 2008 - 12:04
RE(2x): Analýza... pajenka 15. 07. 2008 - 12:08