Zmatky, zmatky, zmatky....

23. červenec 2008 | 10.57 |

Tak nějak poslední dobou okolo mě nic jinýho už nechodí než je zmatky a zmatky. Začínám se s nima nějak smiřovat a zároveň doufám, že až na necelý týden vypadnu z ČR k našim sousedům Slovákům, tak si všechno urovnám a zmatky odeženu. Ale čím víc se to blíží, tím víc jsem přesvědčena, že si to jenom namlouvám a bude to eště horší.

Čeká mě 6 hodin ve vlaku z Pardubic do Popradu. Plus když přičtu zpoždění, takže mi to 7 hodin určo dá. Sedět snad budu, protože si chci kupovat místenku. Mimochodem neví někdo kolik stojí 1. třída? Takže 6-7 hodin budu sedět a co myslíte, že asi tak budu dělat. Přemýšlet....přemýšlet. Nakonec se dopřemejšlím do takového stavu, že začnu dělat zmatky ještě větší. Jo samozřejmě, chci to přemýšlení proklást nějakým tím čtením a posloucháním mp3 ale i tak po většinu času budu přemýšlet ne-li spát, což je eště horší. Ve snech jsou totiž už přímo i obrázky...no nic já už mlčím ;-).

A okolo čeho se ty zmatky vlastně motají? Tak 1. důvod vědí opravdu jet ti zasvědcení, ač je to vyřešené pořád se mi to cpe do hlavy. Další důvod je i nenadálý příval kluků, o kterém jsem vám psala. K tomu se váže další důvod a to ten, že já musím dostat čas ale jsou tu jedinci, kteří mi ho nechtějí dát. Takže jestli to někdo čte právě z těch " nápadníků" dejte mi prosím čas a prostě a jednoduše prosím zatím jen a pouze kamarádství. Nechci udělat stejnou chybu...a nechci ubližovat!!!

Další zmatky? No třeba v tom, že chci ještě před odjezdem vidět Kristýnku no a ona přijíždí 24. tedy zítra a já 28. odjíždím. No, tak teda fakt nevím jak to chci stíhat. Kristýnka sem určitě jet nebude chtět a ani se jí nedivím, celý 3 tejdny pryč a pak eště někam jet. Na to bych se taky vyprdla. Nadruhou stranu, kdybych tam jela já...zas je nechci doma otravovat a určo bude unavená a tak dále. Jejku to jsou věci...

No prostě, celý prázdniny nic...ani ťuk a najednou se toho nahromadilo nějak moc. Jo eště do toho se mi začíná motat možná brigáda, která stejně nebude ale co kdyby.

Takže závěrem prostě zmatky, zmatky a jen a jen zmatky :-(

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Zmatky, zmatky, zmatky.... honzuna 23. 07. 2008 - 11:32
RE(2x): Zmatky, zmatky, zmatky.... pajenka 23. 07. 2008 - 11:37