Já a moje vlasy (dlouhé, kudrnaté, objemové)

5. srpen 2008 | 09.09 |

Proč každý chce mít to co nemá. Proč ten kdo má rovné vlasy, chce mít kudrnaté a naopak. Proč? Protože, ten co má rovné vlasy si vyzkoušel, jaké je to být, když jsou vlasy rovné a chce změnu, chce něco jiného.

Moje vlasy jsou dlouhé, kudrnaté a vysoce objemové, což mi na nich vadí nejvíce. S těmi vlasy se nedá vlastně nic dělat. Jakkýkoli účes prostě není vidět, díky kudrnatosti. Krátké vlasy jsem už zamítla. Je to eště horší. Takhle jak mám dlouhé, taky ty vlasy mají aspoň tendenci se natahovat pod tíhou samotných vlasů.

Vrcholem všeho bylo, když jsem byla v Německu a tak trochu jsem si hrála s vlasy, po tom co z toho vzniklo, jsem řekla dost. Vlasy mě prostě jednoduše doslova stály na hlavě. Hrůza. Od té doby se s tím snažím bojovat. Koupila jsem si žehličku, která mě sice moc nepomáhá ale aspoň trochu. Dávala jsem si na vlasy různé přípravky a i používala jsem šampony, které měli zaručit poddajnost mých vlasů. Nic nepomáhalo. Ztrácela jsem trpělivost. Do tanečních, když jsem měla jít s rozpuštěnými vlasy, jsem se děsila, co mi to zase s vlasy udělá. Fajn, ještě na tom nejsem tak špatně ale mě stačí jak na tom jsem.

Pak přišlo zajmavý období a moje vlasy mi začali být už tak trochu jedno. Každé ráno jsem vstala, hodila vlasy do culíků a pááá. Jak jsem spoustě lidem říkala, vidět mě s rozpuštěnými vlasy by měli brát jako za projev hodně velké důvěry. To platilo do včerejška.

Řekla jsem si dost. Vlasy prostě jsem zkusila mít rozpuštěné, bylo mi jedno jak vypadám. Prostě jsem chodila venku s rozpuštěnými vlasy . (jednou když jsem tohle udělala ve škole, tak mě lidi nepoznali )

První zkoušku to moc neobstálo, foukal vítr tudíž vlasy jsem měla všude. Ale což ... tak a teď se budu snažit ty vlasy občas nosit rozpuštěné, takže kdo mě tak uvidí už to nebude priorita těch VIP.

já

Fotka ze včerejška, tady mě ty vlasy docela drželi a není vidět ten objem, díky bohu

Zpět na hlavní stranu blogu