Znásilnili mi kamarádku?

10. srpen 2008 | 08.59 |

Dlouho jsem se neviděly, je to už přes rok, když nepočítám taneční. Za celou dobu jsme si ani nebyly schopné napsat SmS. Já jsem se o kontakt snažila ale nebyl opětován. Řekla jsem si : "Asi už nemá zájem, nechám to tedy být." Nedávno jsme se s býv. spolužákem rozhodli, že za ní pojedem, jen tak omrknout jak žije.

Byli jsme dohodnutí na neurčito, říkali jsme si, že tam pojedem a buď doma bude nebo ne. I kdyby ne, tak bude vědět, že jsme tam byli, že my jsme jí chtěli vidět. Tohle jsme udělali i s další kamarádkou. K ní jsem jeli dříve. Nechali jsme jí tam dopis, protože nebyl doma...neozvala se. Ale zpět ke kamarádce, o které chci psát. Budu jí říkat třeba Jana. K Janě jsme se chystali už dlouho. Nebrala telefony, nereágovala na nic. Jako by zmizela.

Pak mi kamarád na icq řekl hroznou věc: "Slyšel jsem, že Janu znásilnil pedofil a čeká s ním dítě, musíme za ní! " Tahle zpráva mnou otřásla ale přesto jsem zůstávala v klidu. Jednou už totiž tady něco podobného bylo. Tenkrát si to Jana vymyslela v 5. třídě aby získala holky...nechápala jsem to, stejně jednou musela říct pravdu. Řekla a my ji odpustily. "Ale tohle neříká ona ale lidi okolo ní!" odvětil kamarád, když jsem na tohle upozornila. Je to zvláštní.

Okamžitě jsme se dohodli, že za ní dnes (10.8.) zajedem. Kamarád se s ní snažil všemožnými způsoby spojit. Nakonec napsal její sestře ať se ozve. Neozvala se a to už kamarád ztratil trpělivost. Včera mi řekl, že nikam nejede, když o něj není zájem. Když není schopná ani napsat jednu SmS. Souhlasila jsem s ním ale v duchu jsem si říkala : " Co když je pravda co se říká? Co když prostě jen nechce komunikovat, musí to být těžké! "

Já za ní sama nepojedu. Nevěděla bych co říci, vždyť já jsem o tom slyšela jenom od kamaráda...od nikoho, z jejího okolí.

Jestli je to pravda, tak se za ní určitě vydám ale ne teď, mohla bych jí eště ublížit, kdo ví.

Možná dělám chybu, že tam nejedu ale já na to možná ani nemám odvahu, po tak dlouhé době a za těchto okolností.

skrytazaresmutku

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře