Potvrzeno! - půjdou ven

14. srpen 2008 | 17.54 |

Tak to je velice zajímavý nadpis, pokud vůbec netušíte o co se jedná. Dneska jsem byla na kontrole s rovnátky. No a co myslíte, že mi potvrdili? Budou mi chirurgicky odstraňovat moudráky.

No super. Takže mi umrtví půlku pusy, doslova vyříznou jeden. Dva měsíce si počkám a pak pudu na druhej. Já se tak těším. Proč, já musím s těmi zuby mít takový problémy? Od malička se děsím zubaře, protože mám velkou kazivost zubů, tudíš jsem od zubaře odcházela vždy s bolestí. Vždycky jsem si říkala, proč já musím mít takový problémy. No jednoduše, můj táta a skoro všichni předci trpěli paradontozou a třeba babička hodně brzo "ztratila" svoje zuby. Táta už svoje taky nemá. Už se těším, až to potká mě.

Už jen na rovnátka mi trhali 2 stoličky ... pak jsem měla rok pevný a teď mám vyndávací. Dneska kontrola. Jo pohoda, zas jsem tam jenom přišla, mrkla se na mě a zas jsem šla...většinou v ordinaci trávím tak 30 s, pokud mi nedělá nic jinýho. Prostě rychlovka.

Jen mě mrzí, že o ty zuby asi tak rychle příjdu a přitom jsem do toho investovala takový peníze a bolesti. Jenom rovnátka mě vyšly na min 8000, když to všechno sečtu ( výměny drátů, speciální kartáčky, otisky,...), pak vyndávací ... ty byly za 1600. No prostě krása.

Ale na druhou stranu mám zas o trochu lepší náladu, dneska jsem si domluvila výlet do Prahy s jedním moooc hodným človíčkem a hrozně se těším.

4583520

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Potvrzeno! - půjdou ven romča 15. 08. 2008 - 13:17
RE(2x): Potvrzeno! - půjdou ven pajenka 15. 08. 2008 - 13:25