Průhonice 2008 utržky vzpomínek

2. září 2008 | 15.00 |

Zkusím jiné psaní textů, než popisování, prostě takové vzpomínkové. Budou to ústřižky z mé hlavy.Pro vás možná naprosto nezáživné, protože jste to nezažili...ale ti co zažili, se snad nad tím zasmějí jako já.

Co na úvod říci k Průhonicím. Je to každoroční memoriál Honzy Dvořáka ale to hlavní, konají se tam fotbalové zápasy dětí z dětských domovů a také souboje divadel ve fotbale s muzikálovými hvězdami.

Já a moje vzpomínky na Průhonice? Zase jsem si to parádně užila.Běhaly jsme tam s Kristýnkou, Romi a Janou po všech koutech. Romi se semnou chtěla fotit se stár. Pak mě přepadla Pája, co že jsem si to dovolila vyfotit s Alanem bez ní. Tak jsem si připadala, jako malinká celebrita..s kterou se chce někdo fotit :D

V jednom kuse jsme se fotily s Kristýnkou v různých objímacích pozicích.... Na některých vypadáme trošku připitě, řekla jsem autorovi fotek. Ten odvětil, že ne připitě ale roztomile.

Dobrý bylo focení pana předsedy(fanklubu MV) a Kristýnky... ze 4 fotek se pořádně nepovedla ani jedna..předseda kazil.

Předseda našel kravatu, tak jsem si ji samozřejmě musela zkusit.Byla jsem málem uškrcena předsedovýma rukama. Ale žiju-zatím.

Musela jsem s Mariánem oslavit, že se známe už rok...tak pořád přípitek. Pak konečně přinesl pivo a že se jde na to... on to tak na mě nastavil, jako by mi ho chtěl dát, tak jsem neváhala a popadla ho. Marián se na mě udiveně podíval a řekl něco ve smyslu"Jo takhle ty!"No komu se to podaří vzít Mariánovi pivo :D. Vypili jsme malý hned v 5 lidech a na něj... eště... za chvíli se k nám otočil a podával nám půllitr.Celá skupinka ,,Jeeeeeeeeee,,. Byli jsme vážně překvapeni.

Pak jsme tak stály s Kristýnkou a povídali si s Radečkem. A už nevím, jak jsme se k tomu dostali,nějak k pití a Kristýnka si vzdychla, že ji nikdo nepozve... k tomu jsem se přidala a hned na to,už nám Radeček kupoval ferneta... zlatíčko naše :D. ( teď to vypadá, že jsem tam pořád jenom pila alkohol, není tomu tak,víc jsme už nedostala a ani nechtěla)

Pak jsme si tak trochu hrály na ožralé a otravovaly lidičky okolo :D ( co dodat,puberťačky!)

Přišly jsme k Mariánovi a tak viděl , že pijem a říkal,že to je nic, on jedině fernet citrus. Já říkám, že to je citrus...nevěřil, tak jsem dala Mariánkovi čuchnout ... a jak se pěkně nadechnul, když nemohl pít.... slyšela jsem jenom jeho "hmmmmm!" ( závístivé)

Zasedla jsem Mariánkovi místo... sesednul ze zdi a tak jsem toho hnedka využila. Mariánek se na mě obořil a pronesl " A kam si teď jako sednu já?"

Zahrála jsem si na průvodce po záchodech plus držák pití...ale dělala jsem to moc ráda...beze srandy! ( ale vám to dělat nebudu)

Marián je léčitel- docela dlouho jsem se tam svíjela v křečích do břicha... pak jsem se tam nějak zakousla(myšleno zastavila) u Mariána...povídali jsme a křeče přestaly :D a Romi přestala bolet noha.

KdyžMariánek zpíval byly jsme mu doslova u nohou...teda ležely(rukama) jsme na podiu, po kterém chodil..

A kdo tam všechno ze "star" vlastně byl?Mariánek,Monika ABS, Ali Amiri, Eda Klezla, Genzer, Helekal, Poláček, Semelka<- to je pár jmen, které mě teď napadli a které by jste mohli znát. Samozřejmě tam bylo i více lidí.

S Alánkem Bastienem...super chlapík ... a Romi

P1012230

Romi, Mariánek, já a Kristýnka

P1012235

Mariánek zpívá

P1012246

Malinkej přípitek

img1220kb6

Ehm.. jak to nazvat

img1235pm4

Takhle ty moje vzpomínky moc vtipně nevyzní ale já vím své :D

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Průhonice 2008 utržky vzpomínek poulett 07. 09. 2008 - 10:21
RE(2x): Průhonice 2008 utržky vzpomínek pajenka 07. 09. 2008 - 17:34