Začátek školy a Praha, Praha, Praha

2. září 2008 | 19.10 |

Začala škola a já se zase cítím ve své kůži. Nevím čím to je.Trochu mě mrzí, že ty prázdniny skončily a že já prostě už nebudu mít tolik času na Prahu,na lidi v ní, které mám moc ráda. Celá ta doba, která je přede mnou mě děsí, příjde mi, že to bez nich nevydržím. Vím moc dobře, že to vydržím ale mám prostě teď takový pocit. Myslím, že to je normální. Upínám se k myšlence, že mi škola pomůže. Nebudu mít čas přemýšlet nad sebou. Navíc,ve škole mám taky pár super lidiček, po kterých se mi už začalo pěkně stýskat. Prostě když to shrnu řekla bych, že jsem jenom ráda, že začala škola.Sice pořád znovu budu jenom sedět v učení ale tady se stejně nic jiného dělat nedá.

Zní to asi hodně divně, když řeknu, že jsem se do školy těšila, protože nebudu mít čas. Nebudu padat do depresí, protože nebudu mít čas o sobě přemýšlet. Řeknete mi, že to taky není dobré, přestat nad sebou úplně přemýšlet ale to já přece nikdy neřekla.

Už se hrozně moc těším na konec října. Budou mi sice vyřezávat moudráky ale pojedu pak do Prahy...za těmi úžasnými človíčky! Já jsem se prostě v Praze, v muzikálech a v lidech okolo nejen Mariána našla. Dokonce jsem se naučila i neuhejbat foťákům, s Mariánem to ani jinak nejde. On se chce často fotit a já se nebráním.Nebráním se ani focení v situacích,které si chci uchovat v paměti ( akce FK, posezení s přáteli,...). Praha mě změnila, neumím říct,jestli k dobrému nebo špatnému ale když jsem v Praze s přáteli jsem šťastná. Já vím, tohle není Prahou ale lidmi,které jsem tam poznala. V Praze se dokážu uvolnit, nejsem už ta tichá holčička, o které nikdo ani neví. Kdybych taková byla pořád, myslíte, že bych řvala na celý Václávák :"K*(jedno jméno) stůj!" i když jsem přesto věděla,že ten člověk je úplně někde jinde... prostě jen tak ze srandy :D

V sobotu mě čeká brigáda, která mě vůbec nebaví ale zase budou aspoň peníze na cesty do Prahy a už jsme zase u Prahy :D. Si říkám,že se celý můj život točí okolo Prahy. Jsem blázen...

Nechtěla jsem odjet z Průhonic, chtěla jsem tam s těmi lidmi zůstat a přesto jsem byla ta, která řekla: "Tak jedem" . Zní to ironicky, že bych začala trochu dostávat rozum?

koláž na blog

Já vím,moc přeplácané ale já tam prostě chtěla všechny fotky!

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Začátek školy a Praha, Praha, Praha tlapka®pise.cz 03. 09. 2008 - 15:31
RE(2x): Začátek školy a Praha, Praha, Praha pajenka 03. 09. 2008 - 15:42