Měsíc školy za mnou a mě přemáhá únava...

2. říjen 2008 | 17.53 |

Připadá mi, že jsem se od té doby co začala škola ještě nezastavila. Pořád se něco děje, pořád něco dělám a příjde mi, že mám málo spánku. Ač chodím spát třeba i v 9 večer, pokud mi to situace dovolí. Ráno do školy vstávám v 5:45 na autobus. Na nultý budu vstávat něco po 4 s tím, že to mám 2,5 km na vlak. Proklínám to, že bydlím na vesnici, kvůli špatným spojům do školy. Jo kdyby se tak našel někdo, kdo mě do té školy občas doveze nepohrdla bych. Domů jezdím tak k 15 hodině v lepším případě, v horším jsem doma kolem 16:45. Příjdu domů, sednu k učení a učím se, pokud se neučím spím.

Chybí mi volné soboty kdy bych mohla všechno dospat. V sobotu ráno vstávam kolem 6 na brigádu. Příjdu utahaná domů a jdu jenom ležet, protože mě bolí celé tělo. V lepším případě ještě ten samý den jedu do Prahy...už se mi stalo, že jsem v divadle málem usla. Ne proto, že by mě to nudilo...to nikdy , ale proto, že jsem prostě utahaná. A přesto mi ta Praha dává svým způsobem energii, abych to všechno nějak přežila. Přijedu domů a v neděli ráno se snažím naspat celý týden. Jenže jak už je moje podvědomí zvyklé vstávat kolem 6, tak mě automaticky probudí kolem 7 hodiny. Pak už neusnu.

Na sobě tohle pociťuji strašnou únavou...citím na sobě, že při hodinách ve škole se mi zavírají oči, nejsem schopná pořádně vstřebávat nové informace,všechno jde tíž. Nesoustředím se. Do písemek dělám zbytečné chyby.

Něco bych s tím asi měla dělat ale kdy? Kdy se najde ten čas, kdy budu mít jeden den úplně volný a jenom pro sebe? Tento týden sobota - brigáda, Praha. Příští týden zřejmě brigáda. Za 14 dní mě čeká v pátek vyřezávání moudráků, takže nespoléhám na to, že bych normálně spala. A pak stále a pořád něco...Už aby byly prázdniny ale potřebovala bych alespoň týdenní na celkovou regeneraci.

Uklidňuje mě akorát fakt, že už to asi lepší nebude a tak mám takový malý trénink.

352749

Zpět na hlavní stranu blogu