Dneska mi asi bylo předurčeno vybourat se!

15. říjen 2008 | 13.20 |

Dneska byl úplně úžasný den( myšleno samozřejmě ironicky). Ono celý ten týden je docela na hlavu...už aby byly ty týdenní prázdniny.

Ráno jsem vstala už někdy kolem páté hodiny, vzbudím se a nuceně ocházím na toaletu. Cestou zpátky jsem se praštila dveřmi do loktu. Po chvíli jsem usla. Pak mi zazvonil budík a já vstávala. Modlila jsem se, aby nepršelo, abych mohla jet na motorce ale teď bych to docela uvítala.

Nasedla jsem na motorku a jedu si, zima ani nebyla ale mlha mě občas doslova pohltila. Samozřejmě se mi zamlžilo plexisklo u helmy, takže jsem půlku cesty jela bez plexiskla. V jedné nejmenované vesnici na mě vyjel pes. Jen tak tak mě nehryzl a já ujela. Nicméně jsem se ho dost lekla a motorka se pěkně zakymácela.

Pak jsem si tak jela spokojeně už Skutčí, těšila jsem se až sesednu. Jedu si pohlavní a chci odbočovat ale co se stalo?Náklaďák na stopce sice zastavil, dal přednost chodci ale mě si jaksi už nevšiml a tak mě málem trefil, těsně přede mnou zastavil,kdybych nezarágovala a neudělala větší oblouk, válela bych se pod náklaďákem.

Po škole nasednu na motorku a urvu si přední blaťák a zničím tachometr. Domů jsem dojela jen tak tak...

Co je tohle sakra za den?

mlha

Zpět na hlavní stranu blogu