A jsou venku aneb už nemám 2 moudráky...

17. říjen 2008 | 10.47 |

Není to tak dlouho, co jsem oznamovala světu, že mi půjdou řezat 2 moudráky.Tedy zuby s pořadovým číslem 8 na obou stranách dolní čelist. Dnes se to stalo skutečností.

Dneska jsem přišla o dosud nenarozené zoubky. Byly ještě krásně ukryté v kosti, neměly téměř žádné kořeny. Ani jsem si k nim nemohla vytvořit žádný vztah a už je nemám. Dnes ráno kolem 8:30 jsem si lehla na zubařské křeslo, dostala injekci na umrtvení ( samozřejmě lokální ;-) ) a šly ven. Pan doktor byl moc hodný a udělal mi oba najednou. Tudíž nebudu již podruhé muset stejně trpět.

Po umrtvení mi přes obličej přehodili takový ten zelený hadřík. Poprvé jsem viděla doktora v roušce a té doktorské čepici naživo. Vždycky to bylo jenom v televizi. Vzal skalpel a podrobně mi popisoval co se bude dít, já jsem raději zavřela oči. Probíhalo to asi tak, že mi to skalpelem nařízl, vybrousil mě nějakou bruskou, která měla odporný zvuk a smrděla, kus kosti. A pak už jenom lomcoval samotným zubem, než ho dostal ven. Chvíli to trvalo...poté zašil a šlo se na druhý zub stejným postupem. No radči si ten postup nepředstavovat... Asi by to hooodně bolelo bez umrtvení, zažil někdo broušení kosti tzv." naživo?".

Domů jsem dostala oba zuby, léky proti bolesti a antibiltika. Teď už vpodstatě jenom čekám až mi opadne otok a umrtvení a až to příjde k sobě a já NĚCO ucítím.

Zákrok byl naprosto bezbolestný(až na injekce), doktor a sestřička byli velice příjemní. Problém je, že doktor říkal, že s velkou pravdě podobností nepudu v pon a út možná stř do školy. Ale já ve středu mám jet do Phy!!!

No nic,uvidíme.Každopádně myslím, že tohle je všeho jenom začátek...Příští týden v pondělí, tedy myslím tím ne toto pondělí ale to následující, půjdu na vyndání stehů...

Bude to ještě zajímavé!!!

17805044

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře