Horoskop

29. říjen 2008 | 10.22 |

Zase jsem se trochu rozutekla po netu po horospokech. Objevila jsem fajn stránku najdise, kde jsem našla poměrně slušné horospoky, které na mě i sedí. Ne, že bych na horoskopy věřila, ale občas si je přečtu a zkouším se v nich hledat. Napíšu vám sem nějaké úryvky, co se na mě hodí.

Vodnář(vzduch)

vodnářSaturn jim dává klid, soustředění a vytrvalost, zatímco Uran jim působí neklid, originalitu a vznětlivost. Tyto vlastnosti se u nich málokdy vyskytují odděleně, ale jsou v jejich povaze obsaženy ve vyvážené směsi. Tito lidé mají velmi pevnou vůli, kterou čas od času vystřídají nerozvážným činem. V žádném případě nejsou nepřizpůsobiví a nikdy netrvají na tom, aby se situace vyvíjely podle jejich přání. Nitro Vodnářů je jemné a křehké a pokud mohou, snaží se vyhnout konfliktům. Ve své podstatě to jsou lidumilové, kteří se zajímají o sociální problematiku a snaží se hledat a najít řešení různých nespravedlností. Milují přírodu a snaží se odhalovat tajemství jejích zákonů a jsou v řešení problémů, které si stanovili neúnavní. K těmto lidem patří snášenlivost, laskavost a tolerance, a proto dovedou být obětavými i soucitnými přáteli a jejich touhou je, získat něco z toho i od vlastního okolí pro sebe. Tito lidé jsou plní neuvěřitelných nápadů, které dovedou systematicky promýšlet, ale zpravidla bývají ve velkém předstihu oproti tomu, na co jsou lidé zvyklí a tak zažívají častá nepochopení a zklamání. Vodnáři nesnášejí omezování své svobody, trpí v malých prostorech bez širokého rozhledu a bez možnosti volného pohybu. Nevydrží dlouho na jednom místě a jakmile někam dojedou, už myslí na návrat, ale nikoho nenutí, aby s ním sdílel jejich neklid.

Opice (voda)-čínské znamení

cinske-znameni-opiceOpice je potměšilý šibal, je často veselá. Je prohnaná, ale družná a budí dojem, jako by se snášela se všemi zvířaty. To je ovšem pouze její taktika.Je lásky plná a dokonce ochotná vždy nějak pomoci. Své nevalné mínění o druhých skrývá za svoji laskavost a vlídnost. Opice je inteligentní a intelektuální povahy, čte vše a velmi mnoho. Je kultivovaná, dokonce učená. Má výbornou paměť na detaily a na všeho, co viděla, slyšela a prožila. V lásce má Opice zřídkakdy štěstí. Velmi rychle vzplane, ale právě tak rychle opovrhne milovanou bytostí a najde si novou lásku. Ačkoliv je vášnivě založena, zchladne velice brzy, má přece kritický rozum. Ten ji nakonec uchrání před zoufalstvím.

Topol-keltský horoskop

svetu.cz/img/9635.jpg" alt="topol">Většinou jsou tito lidé úzce spjati s přírodou a ve volné krajině se cítí mnohem lépe než ve městě. Lze bez nadsázky říci, že také přírodě rozumějí mnohem lépe než většina ostatních lidí. Lidé Topolu jsou oblíbeni mezi ostatními, neboť si zachovávají určitý životní nadhled, nikdy příliš nebaží po majetku a bývají i šikovní diplomaté v mezilidských vztazích. V kritických situacích se v nich někdy nečekaně objeví až šílená odvaha a dokáží hájit své předem prohrané stanovisko s neúprosonu jistotou. Tyto kladné vlastnosti jsou někdy vyvažovány určitou osamělostí a pocitem opuštěnosti. Ani v lásce nebývají lidé Topolu vždy úplně spokojení a jen málokdy se splní jejich sen o široce rozvětvené a pevně soudržné rodině. Svoji nespokojenost či hoře však dokáží většinou velmi dobře skrývat a ani nejbližší přátelé nemusí o jejich vnitřním trápení vědět.

Mezi lidmi Topolu je nápadně vysoké procento spisovatelů a lékařů. -Tohle mě fakt rozesmálo

Vydra-indianský horoskop

Nejednou mívají nápady, jejichž realizace končí nejdál někde v polovině, většinou jsou schopni udělat jen první krok. Jejich představy a plány jsou většinou reálné jen v jejich fantazii.ali by se přirovnat k motýlovi, který si volně poletuje na louce, tu sedne na květinu, tu ochutná nektar z jiné. Letí kam chce, příliš se nikde neváže.Potřebují druha, který by jim vycházel vstříc a který by se toulal a poznával nové s nimi.

Tak občas přemýšlím, jestli opravdu doba narození ovlivňuje naše chování v životě, životních situací. Asi jo, jinak by přece horoskopy byly úplné kravinky...

Věříte v horoskopy? Máte časté podobnosti, nebo právě naopak?

Jen tak mimo téma- mám nový titulek. Vyjadřuje soužití lidí. Lidé spolu žijí, přežívají všechny neshody ( provazy na rukou) a spolu i umírají ( ruce na zemi )... většina z nás je ale přesto sama...

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Horoskop tlapka®pise.cz 29. 10. 2008 - 10:25
RE(2x): Horoskop pajenka 29. 10. 2008 - 10:31
RE(3x): Horoskop tlapka®pise.cz 29. 10. 2008 - 10:33
RE(4x): Horoskop pajenka 29. 10. 2008 - 10:34
RE(5x): Horoskop tlapka®pise.cz 29. 10. 2008 - 10:41
RE(6x): Horoskop pajenka 29. 10. 2008 - 10:42
RE(7x): Horoskop tlapka®pise.cz 29. 10. 2008 - 10:54
RE(8x): Horoskop pajenka 29. 10. 2008 - 10:57
RE: Horoskop lucifersangel®pise.cz 29. 10. 2008 - 11:25
RE(2x): Horoskop pajenka 29. 10. 2008 - 11:28
RE: Horoskop naughtygirl®pise.cz 31. 10. 2008 - 11:14
RE(2x): Horoskop pajenka 31. 10. 2008 - 11:15