Moonlight

9. leden 2010 | 22.22 |

moonlightNarazila jsem na tento název náhodou, stejně tak jako na něj narazil ten, u kterého jsou tento název poprvé četla. Nevěděla jsem, co to je. Všude jsem jenom četla, že to je výborný. Zapátrala jsem a zjistila, že to je seriál, americký samozřejmě. Našla jsem ukázku, zhlédla kousek a věděla jsem, že to musím vidět. Nebylo tak těžké si to stáhnout.
Včera jsem zhlédla první díl a zamilovala jsem se do toho seriálu. Dneska jsem uviděla další tři a pustila bych si další, kdyby mě povědomí nenutilo nezkouknout to hned najednou. Je to jenom 16 dílů a já už mám za sebou 4.

Navždy spolu. Tyhle slova si svůdná Coraline vzala k srdci, když v roce 1952 o svatební noci přeměnila 30-ti letého Micka v upíra. Mick St. John - nesmrtelný soukromý detektiv z Los Angeles. Se svým osudem se nikdy nesmířil. V tom, co je, nevidí žádný dobrý smysl a rád by byl znovu člověkem. Je charismatický, inteligentní a pozoruhodně čestný. Teď pomáhá lidem řešit jejich problémy prostřednictvím svých smyslů a nadpřirozených schopností.  Jaký by byl život bez přátel? Věčně mladý, škodolibý, bohatý obchodník Josef, to je Mickův upíří kamarád. Josef bere život tak, jak je a doslova si ho užívá.
Kdysi dávno pracoval Mick na případu únosu malé dívky. Zjistil, že za únosem stojí jeho manželka Coraline a při záchraně dítěte ji zabíjí (aspoň si to myslí). Od té doby se snaží být malé dívce Beth vždy na blízku. Z upíra se navíc stává anděl strážný. Z Beth vyrostla krásná, ambiciózní reportérka pro BuzzWire. Opětovné setkání Micka a Beth nedá na sebe dlouho čekat. Citové pouto mezi nimi je stále hlubší. Může existovat přátelství mezi člověkem a upírem? Je a bude vztah Micka a Beth pouze na profesní rovině, když má Beth přítele?

Mick žije mezi dvěma světy... bojem, kde na jedné straně stojí jako soupeř jeho nesmrtelnost a na druhé láska.

Tak praví wikipedie... co víc dodat? Jsem si jistá, že tenhle seriál chytne i nepříznivce upírů, není to jenom o nich, není to další kousek napodobující Buffy. V tomhle seriálu je cosi hlubšího, aspoň pro mě. Cit, touha, smrt...

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Moonlight zabky-svet 10. 01. 2010 - 12:03
RE(2x): Moonlight pajenka 10. 01. 2010 - 16:42