TWILIGHT

20. prosinec 2008 | 19.45 |

Včera jsem měla štěstí zkouknout tento úžasný film,krerý mě rázem pohltil.
Při dnešní vysoké produkci filmů jsem už přestávala doufat, že mě nějaký zaujme a bude se mi líbit. Nicméně lidé mého vkusu zatím nevymřeli a tak vznikl film STMÍVÁNÍ.

Bella byla vždy trochu jiná. Když se její máma znovu vdala, Bella se rozhodla sblížit se svým otcem a nastěhovala se k němu do malého deštivého městečka Forks bez toho, aniž by čekala, že se její život změní. Na první hodině v nové škole si k ní přisedne tajemný a okouzlující Edward Cullen, kluk, který je jiný než všichni, které doteď potkala. Ve škole se o něm šíří zvláštní zvěsti, stejně tak o jeho sourozencích, se kterými vždy sedává osamocený u jednoho stolu ve školní jídelně. I navzdory varování kamarádů Bellu Edward neskutečně přitahuje, zdají se jí o něm sny. Postupně začne mít však podezření, že Edward není úplně obyčejný kluk...

Zaujal mě už jen název filmu..."Stmívání" . Pak jsem s přečetla právě tyto slova, která jsou uvedená výše. Zaujalo mě to a já si začala domýšlet o čem by to mohlo být. Zeptala jsem se ve škoĺe a zjistila jsem, že kamarádka četla knížku...když jsem se dověděla, že děj točí okolo upírů ... opravdu jsem se na film začala těšit.
Děj strhující, romantický horor, to jsem ještě neviděla. Nikdy jsem romantiku moc nemusela ale v tomhle spojení to vytváří něco výjmečnéno. Při sledování filmu jsem si aspoň částečně přála prožíval to co Bella. Vždycky to byl vlastně můj sen. Jsem blázen? Asi ano :D.

Chtěla bych si přečíst knížky, které filmu předcházeli a i pokračování ale asi se k nim nikde nedostanu...Ale jsou Vánoce a zázraky se dějí;-).
Kdo neviděl a má rád horory/upíry a nejlépe obojí najednou, tak ať okamžitě spěchá do kina...

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: TWILIGHT naughtygirl®pise.cz 20. 12. 2008 - 22:17
RE(2x): TWILIGHT pajenka 21. 12. 2008 - 09:35