Plná enegrie a dobré nálady!

13. prosinec 2009 | 09.37 |

Uplynulý víkend mě zase postavil zpátky na nohy. Dokázala jsem si, že jsem měla celou tu dobu pravdu, bez lidí od divadel je mi smutno a dlouho to nevydržím. Můj půst muzikálů (který byl občas přerušen), snad končí. Já to prostě nevydržím, ale stejně si budu muset hodně vybírat. A co že se to vlastně dělo?

V pátek jsem se účastnila druhého Mariánova koncertu v Betlémské kapli (zazněla i píseň z oratoria Mistr Jan Hus) s názvem "Vánoce s Mariánem". Už od začátku mi bylo jasné, že to bude nádherné a také bylo. Při prvních tonech jsem si uvědomila, jak mi ten Maroš už od července 2009 strašně chybí!

Po koncertě se konal "sraz" nebo spíše afterparty v Krásných ztrátách. Bylo to hlavně kvůli lidem, kteří chtěli fotečku a podpis od Maroška, takže my protřelí, jsme si tam sedli a užívali účinků vína. Pro mě přišly dobré zprávy, znovu jsem uviděla mnou tak milované lidi, řeč padla i na moje 18 narozeniny (že bych jednou neseděla doma a nečuměla do PC?, jak ráda bych!). Mariánek nás opustil a s ním i většina hostů. Upřímně, na tuhle chvíli čekáme MY, tzv. "jádro fanklubu". Když nás o půl 2 vyhodili ze Ztrát přesunuli jsme se na Blbý místo, kde jsme byli až do prvních ranních busů a MHD obecně. Nálada byla úžasná, fotky se asi budou muset trochu cenzurovat, ale těším se na ně. Vážně jsem si to po dlouhé době naplno užila a jsem strašně ráda, že jsem tam mohla být a zažít to. Ty lidi mi doplnily tolik energie, že budu moct rozdávat! A navíc, potvrdila jsem si, že jsem vážně silná holka a věřím, že jsem to dokázala (zasvěcení možná tuší).

Po skončení jsem jela v 7 ráno směr Pardubice. Trochu ospalá jsem byla, zdřímla jsem si na 15 min a pak už Pardubice a úžasná snídaně na nádraží organizovaná securiťákem Jacquesem. To mě postavilo trochu na nohy, protože to mohlo být tak 18 hodin, co jsem nic nejedla.

Doma jsem si myslela, že přečkám v bdění až do noci a pak spáát, po zhlédnutém filmu "Záhada Blair witch", který jsem nevnímala a usínala pokaždé, když jsem zavřela oči, jsem to vzdala. Spala jsem od 16:30 do 21:30, pak mezi zastávka v koupelně a pokračovala jsem.

Cítím se vážně fajn, tak dobře už mi dlouho nebylo a těším se na příští týden!
Takže přežít do čtvrtka školu a pak až v roce 2010!

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Plná enegrie a dobré nálady! wouaf 13. 12. 2009 - 10:00
RE(2x): Plná enegrie a dobré nálady! pajenka 13. 12. 2009 - 11:55