Krásný začátek prázdniny. Tak to má být!

21. prosinec 2008 | 11.27 |

Tak jsem si užila zase jednou skvělý víkend. Na pátek jsem se opravdu těšila. Poslední den ve škole a navíc tak krátký? No pro mě ne...
Ráno v pátek jsem vstávala klasicky jako do školy, chystala jsem se totiž na Vánoční mši. Do Skutče jsem dorazila nezvykle brzy a šla do kostela. Po mši jsme šli do třídy, kde jsme si hodinku tak povídali. Takový hodiny mám nejradči :D. No a pak jsem vyrazila vlakem do Pardubic. Měla jsem tam "rande". Neskutečně jsem se na to těšila a je to asi první věc, co mi vyšla i přes to, že jsem se těšila.
Dojela jsem do Pardubic, dlouho nečekala a Jacques;-) mě našel. Přinesl mi růžičku( moji nej kytičku), což mě překvapilo...kluci v dnešní době...no znáte to :D
Pak jsme 4 hodiny jen tak chodili sem a tam po Pardubicích...nikdy bych neřekla, že 4 hodiny můžou tak neskutečně rychle utýct. Občas jsme vběhli do nějakého obchodu, aby jsme se zahřáli. Většinou to bylo hračkářství ;-).
Pak jsem se přesídlili do kina právě na film TWILIGHT. Cesta nazpět také hrozně rychle utekla. Kubík se malinko strhal po té co mě chvíli nesl v náručí...no a tady jsme vlastně oholila kytičku :D. Pak jsem ale musela domů, chtěla jsem počkat na další vlak ale pak jsem si vzpomněla na maminčina slova a radči jela co nejdřív.

V sobotu jsme se ráno s rodiči vydali do Prahy, jen tak prostě aby jsme vypadli z domu. Pro mě to není nic neobvyklého, jsem tam skoro pořád. Chtěli jsme se stavit na představení Švejk ale lístky už byly jenom za 500 a do toho představení jsme tolik vrazit opravdu neráčili. Bohužel jsme chytli nehezké počasí a tak jsem zkrátili výlet a brzy jeli domů. Nicméně i tak jsem si to užila.

No a to je asi celý :D

Zpět na hlavní stranu blogu