Nestíhám... ale stihnu

10. leden 2009 | 10.52 |

Tak si tak po "delší" době říkám, že bych sem zase mohla něco napísat. Tak trochu nestíhám, proto se omlouvám mým blogovým kamarádům, že nečtu, nepíšu komentáře. Tenhle týden patřil totiž zas jeden k těm extrémě hektickým, i když se vlastně nic nedělo... Dneska dohoním, dopřečtu, dokomentuju...slibuju!
V pondělí jsem se eště nějak neprobudila z práznin. Já nevím ale mě i ty prázdniny přišly nějak hektický, prostě živější než jsem byla zvyklá...pořád jsem někde lítala. Pak jsem tu měla kamarádku ze Slovenska...uskutečnila se 3krát Praha - návštěva, muzikál, silvestr. A pak už v posledním víkendu jsem neměla čas si odpočinout. Za tehle týden jsem měla 3 kecací věci do školy a to : referát z fyziky, latiny (mythologie) a talk z AJ. Na mě trochu složitější s mýma výstupama...nejvíc mě asi "bavil" talk. Mluvila jsem o prázninách ;-). A tentokrá jsem měla co říct :D

My father was very good boy for the last year, becouse he got the biggest  presents.

On 27 December I and Romi went to Prague. We wanted to go to the theatre on musical Kleopatra. .............................................. and we went to the theatre without tickets . It was very exciting. We had to go to the production.
Kleopatra was very bad ;-).

Pamatuje te si eště na ten článek?..kdo ho teda četl! To byl super zážitek!

In the evening we watched on TV on Marian´s concert. I was there 18.11. and it was fantastic....and I was in TV too.

On 31 December I and Romi went to Prague on New Year´s Eve. We were there at my friend. It was very good evening and night. We smiled everytime. At eleven o´clock we went to the center of Prague and we celebrated New Year!

Jen takový utržky s chybami... byla to pouze předloha k povídání, takže jsem se na chyby nekoukala..tak se omlouvám ale obsahovou stránku snad chapete;-)...pro neangličány ráda přeložím...
Tak to je pro teď všechno ... nechce mi někdo pomoct? Info v mailu - pajencicka@centrum.cz díky!

Nervy_CZE

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Nestíhám... ale stihnu pihatka 10. 01. 2009 - 13:06
RE(2x): Nestíhám... ale stihnu pajenka 10. 01. 2009 - 17:05