Kudy ven ... nebo zpátky dovnitř?

11. leden 2009 | 10.17 |

Svět nezměním...k tomu nepotřebuji důkaz, to vím! Tak proč mi ten svět pořád nějaký důkazy cpe pod nos! Poslední dobou se dozvídám ne moc hezký novinky ... téměř se mě netýkají, jenže protože já blbá jsem se do tohodle tématu kdysi vložila s pomocnou rukou musím nést následky.
Jenže já teď vlastně nevím jak dál...na jedné straně je skoro zničený život jedné osoby, částí za to můžu i já! Na druhé straně je tu člověk, který je takový jaká je většina ve stejném věku. Prý mám pomoct... ale jak? Bojím se do toho už jakkoli zasahovat...ze svých zkušeností jsem to byla vždycky já, kdo z toho vyšel nejhůř. Na druhou stranu se na to nemůžu jen tak dívat...
Do té doby, dokud nebudu s jedním člověkem v kontaktu s tím stejně nic nezmohu... poslední dobou vlastně se náš kontakt zužil na minimum....díky škole a málo času na obou stranách.
Za svůj život jsem udělala pár velkých kopanců(květen 2008?,červenec...) ale tohodle jednoho co předcházelo dnešnímu stavu jsem nikdy nelitovala a asi ani litovat nebudu. Vím, že bych asi měla ... ale nelituju toho. Protože jsem ve svém vědomí jednala správně a to si myslím do dneška, nebyla jediná věc, která by mě měla přesvědčit o opaku.
Aaaaa...zamotávám se sama do toho co píšu....
Poraďtě....že nemůžete? Že nevíte o co jde? Ano, já vím...

1417894

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře