Přestavba těla začíná...

11. duben 2010 | 12.24 |

 Chci udělat velkou změnu v mém životě... nebo spíše velkou změnu na a v mém těle. Rozhodla jsem se tak proto, abych zahodila to svoje staré "já" někam hluboko pod povrch zemský. Sice se bojím, že některé změny, které na svém těle provedu budou fatální a budu vypadat ještě hůř než teď, ale změna je život a všechno se má zkusit.

V první řadě VLASY! Chystám se navštívit paní kadeřnici. Můj budoucí účes si představuji jako vlasy postupně sestříhané, prostříhané a s ofinou. Ofina je tam z toho důvodu, že mám problémy s akné a na čele největší, měla by aspoň trochu zakrýt to nejhorší. Dříve jsem tak vlasy i dokonce měla, ale byla jsem dítě. No kdo ví, jestli nebudu muset nosit jenom čepici. Přemýšlela jsem i o nové barvě, ale nakonec jsem se rozhodla, že mi "sluší" přírodní barva a max. někdy půjdu zase do melírů.

V druhé řadě DOKTOŘI! Začínám oblétávat doktory. Nedávno jsem byla na chirurgickém zákroku kvůli pigmentaci(au). Brzo poběžím znovu ke kožnímu s jizvou, ale také s akné. A samozřejmě se znovu pokusím pohnout s těmi mými gynekologickými problémy. Trvá to už neskutečně dlouho, a tak dávám mojí paní doktorce takovou poslední možnost. Vím, že za to nemůže, že jsem složitý případ, ale já už chci být zdravá a myslím, že pohled jiného odborníka neuškodí. Kéž by se to tentokrát podařilo...
Znovu po delší době také navštívím otrodoncii. A nedávno jsem byla na ortopedii díky tomu, že sešlapávám boty strašně rychle. Tam mi sice moc nepomohli, ale maminka už má aspoň klid.

V třetí řadě PLEŤ! Jak jsem psala, vzal si mě do parády pan doktor na kožním, ale nedávám tomu také velké naděje. Proto asi začnu chodit pravidelně na kosmetiku, kde mi udělají očistu mého obličeje a snad i doporučí co dál. Přemýšlela jsem i o laseru, ale to je opravdu krátkodobá pomoc za hodně moc peněz. Ještě se uvidí.

Ve čtvrté řadě je tu CVIČENÍ! Chtěla bych cvičit, abych zpevnila svoje tělo a odlákala vše nepotřebně, ale obávám se, že nemám dost silnou vůli...jo, kdyby se tak našel někdo, s kým by mě to bavilo... no ale nemůžu mít všechno...

Jsem zvědavá jaké tohle bude mít výsledky... snad už nějaké jo. Trápím se s tím už dlouho... držte mi palce!

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Přestavba těla začíná... pajenka 11. 04. 2010 - 16:04
RE: Přestavba těla začíná... pajenka 11. 04. 2010 - 16:18
RE(2x): Přestavba těla začíná... romča 12. 04. 2010 - 12:59
RE(3x): Přestavba těla začíná... pajenka 12. 04. 2010 - 17:15