Novinky/Nenovinky

19. leden 2009 | 16.05 |

Blíží se pololetí a já si to ani nestačím uvědomovat. Písemky spíš nepíšeme, což je dobře protože řešíme Gerlachovku. To jsem vlastně ještě ani neřekla co to je. Tak gerlachovka je celoškolská soutěž o Slovensku. gerlachovka.estranky.cz Mrknětě se sami. No a já vlastně nedělám nic jinýho, než že řeším tuhle soutěž. Upřímě se těším až to skončí ať to skončí jakkoli. Denně u toho trávím min. 4 hodiny...víkendy pro změnu celé. Včera jsem skončila v 11 hodin večer.
Je to hlavně o hledání po netu nebo přeposílání zadání známým... nechcete někdo pomoct? HALOOOO! PLEASE!!! Hm, tak nic!

No ale zpět k pololetí ... známky? Nemám čas řešit ... písemky jak jsem řekla moc nepíšem, což je dobře ... když to má někdo nerozhodně, tak se ten dotyčný nechá vyvolat, aby tzv dokázal jestli má znalosti na tu lepší nebo horší známku! Já se tomu nějakým zázrakem vyhýbám, i když bych neměla...taky tam pár "nerozhodně" je...není čas.
Dále novinka... no novinka, to je stará známá věc! Jsem na všechny značně nepříjemná a hnusná...omlouvám se... ale je toho na mě moc, kdyby jste mi radči pomohli ;-):D
Co se týká Prahy vidím to pozitivnějc, jedu teď v sobotu na Krysaře no a v únoru budu mít narozky, tak dostanu nějaký penízky a třeba si toho Drákulu i dvakrát dovolím ...ale chtěla bych víckárt, když já jsem hrozně "nenažraná;-)"
Už jsem si taky vymyslela přibližnou představu jak chci v létě vymalovat pokoj ... budu to nejspíš dělat sama, takže to stejně nebude vypadat jak bych chtěla...ale pokus bude! No a taky v létě konečně po nějakých těch letech možná pojedem na dovču...už mi to scházelo, naposled jsem byla snad na prvním stupni...jezdili jsme vždycky po ČR,teď díky novým známostem možná vyrazíme i za hranice...na Slovensko!

Co babička? Je to čím dál horší ... má mozek malého dítětě a z minuty na minutu zapomíná... děsí mě, když příjde k nám a říká mi, že slyšela, že ji někdo říkal ať sem jde, že něco někdo chce... Když to takhle vyprávím lidem okolo, zdá se jim to vtipné...je to vtipné pokud za tím nevidím blízkou osobu, vlastně jakoukouli osobu! Ach jo...
Musím si koupit papouška...neznáte někdo nějakýho chovatele z vých. Čech?

No tak asi tak... Co je u vás nového? A co starého? Poslední dobou jsem moc nepsala a taky jsem tu neviděla komentáře..takže to musíme rozhýbat...jinak -*-*-!

f_deko_darky

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře