Pája jede dál...

26. leden 2010 | 20.02 |

Pája se nám mění... Byla na plese (maturitním-ne svým) a světe div se, tančila... polku, valčík, džajf...ona si na to dokonce vzpomněla. Vzpomněla si na kroky! Pak tančila a pařila, pořádně pařila, až téměř prošpala střevíce a zlila játra. Učitelé nevěřícně koukali a vrtěli hlavali, leč bylo jim to prd platný! Pája si zkazila pověst na škole a mezi učiteli se šušká, že se na plese opila, lépe řečeno společensky unavila. Jsou však vedle jak ta jedle, ale vymlouvejte si jim to. Pravdou je, že si to Pája mimořádně užila. Má okolo sebe prostě skvělý lidi, skvělou třídu a už se těší až ve čtvrtek vyrazí do hospůdky pařit a předčasně oslavit narozky svoje a její spolužačky (obě se narodily ve stejný den)... to bude taky jízda! Spí se u Fasese, sedmé manželky Krakonoše.

Jinak se taky Pája dneska poprvé svezla legálně autem z pozice řidiče a hned vesele... včera krásně nachumelilo a silnice namrzlé. Inu, auto skončilo v příkopě. Už se nemůže dočkat čtvrtka, až bude moct zase jezdit a pak slavit.

Je to tak, Pája se nám mění před očima, tedy abych upřesnila, mění se lidem těm, kteří ji neznají dostatečně dobře. Uznat však musí, že min. v jednom případě udivila i sama sebe, jak to dokáže rozjet  a to nejen auto...

A Pája taky nemá čas, takže sorry lidičky... ;-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Pája jede dál... romča 03. 02. 2010 - 15:37
RE(2x): Pája jede dál... pajenka 03. 02. 2010 - 19:47