DO NAHA!

16. únor 2009 | 08.42 |

Včera jsem byla svědkem velkolepé show! Zastavila jsem se v místním striptízovém baru a koukala, co páni předvedou. K mému překvapení na jeviště přišli úplně obyčejní chlapil. Nikoli ti namakaní hezounci s krásnými těli. Chtěla jsem odejít ale pak show začala a já si řekla, že když už jsem do toho dala tolik peněz, tak si počkám co předvedou. Chtěli totiž předvést něco jiného, než všichni ostatní! Chtěli jí DO NAHA! Nevěřila jsem, že to udělají a už jenom tahle myšlenka mě zdržela abych neodcházela.

Ale teď vám řeknu něco o tom, jak se k této "práci" páni dostali. Je to jednoduché, potřebovali prachy. Všech 6 pánů totiž právě vyhodili z práce. Potáceli se od dluhů k dalším dluhům. Jeden ztrácel dítě, druhý manželku. Nemohli se na to už dlouho dívat a pak jednomu z nich osvítilo. Manželky totiž byly právě s striptez clubu na show! A že utratili spoustu korun! Než ale mohl svůj plán realozivat musel přemluvit a sehnat všechn 6 "tanečníků". To se mu po pár nesnázích podařilo. Nacvičovali co to šlo ale přiznej me si, moc jim to nešlo. Těsně před generálkou ještě ucukl jeden tanečník, který byl trochu při těle, že se svlíkat nebude! Pak to zbylo jenom na nich. Generálka proběhla v celku v pohodovém  duchu. Jako obecenstvo jim zasedalo místní důchodci.

Brzo přišel den D a hlediště projejich show bylo prázdné. Jeden z nich se rozhodl k ráznému kroku...musejí předvést to, co tamti neudělali...prostě jít DO NAHA! To zvedlo vlnu odporu ... nakonec ale souhlasili. Těsně před vystoupením se vrátil onen utečenec ale na druhou stranu to chtěl vzdát ten, který to vše vymyslel. Přemluvili ho a vystoupení začalo! Vystoupení pro nás ženy bylo opravdu famozní. Vidět obyčejné muže jak se svlékají na veřejnosti při tanci... no ženy přiznejte!

Stále jsme ale čekali, kdy se svléknou úplně ... samozřejmě, že finále musí být nakonci, tak i toho jsme se dočkali. Nejdřív ale trochu stydliví si své přirození kryli. Pak ale zhasla světla a páni se odhalili. A nemyslete si, že nebylo nic vidět!

Samozřejmě mluvím o muzikálu...mě by přece do striptez baru nepustili, ale i tak to bylo hodně odvážné. Seděla jsem v první řadě a opravdu to stálo za to. Výkony umělců byly opravdu dobré, nato, že to nejsou zpěváci jsme občas opravdu zírali. Nezbývá mi než vám tento muzikál doporučit. Je to opravdu velká show.... zajděte se na ní podívat do Východočeského divadla v Pardubicích!!!

Bez názvu

Bez názvu1

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: DO NAHA! cestovatelka®pise.cz 16. 02. 2009 - 09:42
RE(2x): DO NAHA! pajenka 16. 02. 2009 - 10:44
RE: DO NAHA! maida 16. 02. 2009 - 14:52
RE(2x): DO NAHA! pajenka 16. 02. 2009 - 15:25