Změť snů

28. říjen 2010 | 09.42 |

 Hlavou mi stále dokola koluje změť snů dnešní noci, nebo spíše rána? Bylo jich tolik, matně si pamatuji tři. Vím, že se ve snech občas objevovali ti samí lidí, někdy ti, které jsem viděla párkrát za život, jindy ti, se kterými jsem strávila mnoho let a někdy i ti, se kterými právě trávím mnoho let. Ale byli tam i tací, u kterých mám pocit, že jsem je ve snu potkala prvně.

 • 1. sen: lidé z mé nedávné brigády + moji rodiče a učitel. V tomto snu se prolínaly tři dějové linie.
  Ta jedna byla s mým taťkou, kdy jsme objevovali něco nadpřirozeně krásného. Strom uprostřed moře, kde si hráli malé děti.
  V druhé linii jsem na sobě měla krásné svatební šaty a byla jsem přivítat ty osoby z brigády. Byla jsem šťastná už jen jsem uviděla jejich auta. 
  Třetí linie byla smutná. Pod srdcem jsem nosila dítě (netuším čí bylo), já jsem umírala a mojí jedinou záchranou byl elektrošok, který by ale zabil dítě. Dostala jsem ten přístroj do ruky a strašně jsem se bála. Udělala jsem to. Následně jsem měla strašné výčitky svědomí, mluvila jsem o tom s mamkou, s učitelem a nakonec jsem viděla i auta těch lidí z brigády, ale osobně jsem je nepotkala...
 • 2. sen: kamarádka, bývalý spolužák a spoustu neznámých lidí. Byl to krátký příběh, který neměl konec.
  Byla jsem na výletu s nějakou partou lidí a mojí kamarádkou. Jeli jsme na letiště, podívat se na vojenské techniky. Na místě nám velmi komicky řekli, že jdeme skákat s padákem ze vzducholodi. Nebránila jsem se, ale chtěla jsem tandem...jak to skončilo, netuším...
 • 3. sen: lidé z brigády (jen 2) a jedna známá. Sen, který byl reakcí na zprávu, kterou jsem se dověděla včera navečer.
  Známé hrozila exekuce, ba co víc, právě k ní jeli... byli to ti lidí z brigády (ve skutečnosti se také živí něčím podobným). Stála jsem mezi ní a jimi,bránila jsem ji vlastním tělem. Jeden z nich mě poznal a odtáhl stranou a řekl, ať se do toho nemotám. Nechtěla jsem ustoupit, praštil mě to temene a já jsem se probudila v autě s tím druhým. Řekl mi, že jedem na výlet... víc nevím...

Časté motivy aut těch lidí mohu zdůvodnit. Včera jsem se byla projet na motorce a nejspíš oba jsem v jejich autech viděla jet. Jednoho 2x a s tím druhým si nejsem jistá. A jelikož mám na brigádu dobré vzpomínky, utkvělo mi to v hlavě. 
Zapomněla jsem zmínit, že ty šaty se mi ke konci, už vůbec nelíbili, ba naopak. <Možná reakce na včerejší rozhovor o šatech na maturitní ples... ale já nemám bílé šaty a líbí se mi!
Další fakta si neumím moc vysvětlit. 
 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Změť snů nena 28. 10. 2010 - 10:12
RE(2x): Změť snů pajenka 28. 10. 2010 - 10:14
RE: Změť snů mix®pise.cz 28. 10. 2010 - 10:45
RE: Změť snů chachut 28. 10. 2010 - 14:29
RE(2x): Změť snů pajenka 28. 10. 2010 - 16:05