Jsem vyčerpaná!

7. březen 2009 | 08.19 |

Tenhle týden byl pro mě hodně náročný ... vrácení se naplno do školy po dvou proflákaných tejdnech byl na můj vkus až moc tvrdý. Přišlo mi totiž, že jsem v hodně věcech byla značně mimo a že některé předměty ( které jsem se měla učit už o prázdninách, ale prostě jsem se k tomu nedokopala) nešly naučit jen jedním přečtením. U předmětů, které dřív byly naprosto bez problémové jsem trávila hodiny. Můj mozek prostě vypojil a já už jsem neměla tu sílu ho znova zapojit. Zlepšení čekám v dalším týdnu... já v to doufám!

Dneska jedu do Prahy na Carmen, ale víc než na Carmen se těším, že se zas po dlouhý době uvidím s Kristý! I když asi jen na chvilku... Včera jsem se taky začala těšit na Velikonoční prázdniny... udělám si je mírně muzikálový... a samozřejmě je chci aspoň částečně strávit s Kristý! Ale na Carmen se samozřejmě těším taky, konečně uvidím druhý muzikál Franka Wildhorna... se kterým jsem měla to štětí se setkat.
Cestou do Prahy se budu snažit asi učit, ač se mi do toho maximálně nechce, musím se nakopnout...tohle pololetí prostě asi nebude tak růžové ( ach jak odporná barva! ).

Co je za novinky? Vlastně nic, jen jsem začala dělat se svým absťákem z muzikálů a na březen jsem si naplánovala Mona Lisu a Draculu s lidičkama ze třídy. Přesněji s Tomem a Péťou, s kterými jsem už na muzikálu byla, a pak s Klari, která je v naší třídě nová i když my dvě se známe už od školky. Chtěla na Draculu, ale rodiče s ní jet nechtěli...tak jsem ráda, že můžu pomoct! Eště zařídit fotečku s Draculou, aby to bylo dokonalý ;-).
Jinak jsem začala "plánovat" srpnovou pouťovou akci pár VIP z fanklubu... docela se na to těším,bude to fajn, jestli nakonec někdo přijede;-).

Tak to je asi všechno, co jsem chtěla světu.cz říct... možná eště, že jsem začala číst  Jámu a kyvadlo a jiné povídky od E.A.Poa a baví mě to!;-)
Mějte se líp než já, nebo aspoň stejně;-)

362-wallpaper-karluv-most-800

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Jsem vyčerpaná! koktejlka®pise.cz 14. 03. 2009 - 19:23
RE(2x): Jsem vyčerpaná! pajenka 14. 03. 2009 - 19:31
RE(3x): Jsem vyčerpaná! koktejlka®pise.cz 14. 03. 2009 - 19:42
RE(4x): Jsem vyčerpaná! pajenka 15. 03. 2009 - 09:05