A tak jsme znovu jako třída excelovali...

27. březen 2009 | 18.19 |

Po vyhrané soutěži Gerlachovce o 20 000 kč, se nám naskytla nová příležitost dokázat, že jsme jako třída nejlepší. Tentokrát naším úkolem bylo odprezentovat našeho nového zřizovatele a to Suverenní řád maltézských rytířů. Úkol zdál se jednoduchý, a tak jsme moc nepřemýšleli jak to udělat, a samozřejmě jako se vším, jsem nechali přípravu až na poslední chvíli. Pak jsme dali cosi dohromady, aby jsem jakoby něco měli;-). Vyšla z toho prezentace o Řádu maltézkých rytířů. Malinko odflálnutá, s chybami, ale šlo to. Včera přišel den D, kdy jsme měli prezentaci odprezentovat před porotou a pokusit se zase vyhrát. Nicméně, protože prezentace nevypadala zrovna podle našich představ a po shlédnutí prezentace Sexty A, jsme nedoufali, že by jsme se mohli umístit.

Zázraky se, ale dějí a když při vyhlášení padlo na prvním místě Sexta B nevěřili jsme svým uším... údiv byl opravdu upřímný. Dověděli jsme se, že jsme vyhráli hlavně DSC00604proto, že jsem znovu ukázali naši kolektivnost a nenechali jsme to všechno na jednom člověku.
No co... jsme první, jsme;-)... dostali jsme dort, který byl skonzumován již při druhé následující hodině. Protože nás ve třídě je jenom 15 nebyl problém, aby jsme se všichni podělili a ještě zbylo...podarovali jsme tedy nějaké učitele... někteří ovšem odmítli, asi drží štíhlou linii;-).

A tak jsme zase dokázali, že jako třída jsme prostě nepřekonatelný ... jsme hrozně ráda za to, že do tohodle kolektivu můžu patřít ... po základce na tohle nazírám jako na zázrak! ... Děkuju spolužáci!!!

PS:Zvláštní poděkování patří Nicol, udělala na té prezentaci nejvíce práce!

DSC01152

Zpět na hlavní stranu blogu