Trhání fotek=uvolňování vzteku!

16. květen 2009 | 13.10 |

Dneska u mě probíhá úklid a revize celého pokoje. Při uklízení se často naráží na věci dávno zapomenuté a tím se oživí již zavržené vzpomínky. Mně se to stalo dnes taky, našla jsem fotky své nedávné minulosti. Chvíli jsem na ně zůstala koukat a začala vzpomínat, pak jsem řekla dost a fotky jednoduše roztrhala na malé, malinkaté kousíčky... už se těším, až půjdou do kotle.

Říká se,že trhání fotek s lidmi, na které jste naštvaní pomáhá uvolňovat napětí a stres ... můžu jenom souhlasit! Přesto, jsem to nikdy nepraktikovala... vždycky mi těch fotek bylo líto ;-) . Nicméně dneska jsem zvolila razantní krok a tím uvolnila napětí, které jsem v sobě dusila už dlouho. Teď se tu koukám na kousky fotek, ze kterých bych si už mohla udělat leda tak puzzle.

(názorný příklad, každý si to modelujte na své situaci):
Představte si, že příjdete domů. Před chvílí jste se dověděli, že vaš partner/ka vám zahnul/a a ještě se vám do obličeje veřejně směje. Kdo by nebyl naštvaný/smutný. Jste doma, koukáte na fotku, na které se na vám dotyčný usmívá. Na nic nečekáte, vezmete fotku do rukou a začnete trhat. Obličej obzvl᚝ na malé kousky. Pak vezmete třeba zapalovač a aby toho nebylo málo, tak to zapálíte. Možná při tomto počinu brečíte, ale když doděláte práci, zjistíte,že vám je o trošičku líp. Nemůžete po tom chtít, aby vám bylo úžasně, ale trochu to pomáhá.

Účiná je také metoda šipkových terčů, portrét jednoduše přiděláte na terč a strefujete se...

Ač tyhle metody můžou vyznít  drasticky a hystericky vážně pomáhájí... proto neváhejte...
Asi to začnu taky praktikovat častěji... no, tak to abych si předem vytiskla fotky všech lidí okolo mě ... třeba díky tomu, nebudu dělat blbosti co dělám tzv. v afektu a ve vzteku ... a třeba mi pak bude pořád skvěle... fajn nebuďmě zas tak naivní...
PS:Nedoporučuju roztrané fotky znovu slepovat... radči je hned nenávratně zničte, protože když budte otálet a koukat na ty kousíčky, začnete možná litovat a slepovat....

A co vy? Trháte fotky?

10147

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Trhání fotek=uvolňování vzteku! infikovana-houba* 16. 05. 2009 - 14:07
RE(2x): Trhání fotek=uvolňování vzteku! pajenka 16. 05. 2009 - 14:24
RE: Trhání fotek=uvolňování vzteku! furieŽblbne.cz 17. 05. 2009 - 18:37
RE(2x): Trhání fotek=uvolňování vzteku! pajenka 17. 05. 2009 - 19:59
RE: Trhání fotek=uvolňování vzteku! koktejlkaŽpise.cz 19. 05. 2009 - 20:13
RE(2x): Trhání fotek=uvolňování vzteku! pajenka 19. 05. 2009 - 20:33