Chcu prázdniny!!!

5. červen 2009 | 20.32 |

Tak jsem se dneska po delší době koukla do kalendáře a zjistila, že do prázdnin už zbývají 2 týdny a pár dnů. Nemůžu se dočkat. Konečně si od všeho odpočinu. Od školy, od lidí v ní a třeba to na mě zapůsobí tak, že v září některým zase začnu dělat vše co na očích uvidím;-), odpočinu si od muzikálů i od některých lidí okolo muzikálů. Budu se válet doma, koukat do stropu s říkat si, jaký by to bylo, bejt u moře. Kolem 20.7. jedu na Slovensko s rodiči za Romi. Chci si zas jednou dát pořádně do těla, takže musím vymyslet nějaké akce, ale hodně toho nechám na Romi.

Je to fakt divný, ale na prázdniny se těším nejvíc právě proto, že si odpočinu od lidí ... v roce 2009 se toho stalo na můj vkus až moc. Vím, že se budu doma nudit, ale moc mi to nevadí. Vadit mi to bude,až se nudit budu;-).
Teď jenom přežít ty dva týdny mordů ve škole. Je toho najdenou moc, všichni učitelé si najednou vzpomněli, že by jsme si měli napsat písemky z toho a z toho a ty to máš nerozhodně, ty budeš spát, tebe vyzkouším... jak se to člověk má všechno naučit. Hold se smířím s tím, že budu přežívat období ve škole a po škole, kdy se budu snažit dostat něco do hlavy, ale jelikož už přes měsíc se mi to moc nedaří, nevidím to růžově.

Uvidíme... přeji vám všem, aby ty dva týdny utekly co nejrychleji a abychom se tu všichni mohli sejít v prázdninové(pro pracanty alespoň v červencové) náladě!

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Chcu prázdniny!!! tynushe 06. 06. 2009 - 06:51
RE(2x): Chcu prázdniny!!! pajenka 06. 06. 2009 - 08:04
RE: Chcu prázdniny!!! rozervanec®pise.cz 06. 06. 2009 - 10:32
RE(2x): Chcu prázdniny!!! pajenka 07. 06. 2009 - 12:25