Raději žít než snít?

1. prosinec 2010 | 15.42 |

 A je to tu zpátky. Mám jedno z těch období, kdy jsem nejraději sama doma a snílkuju a fantazíruju. Nikam se mi nechce, ze školy utíkám do svého klidu, nejsem schopná se učit. Ze škole prostě jen přijedu domů, hodím tašku do kouta, pustím si muziku, zapálím svíčku, lehnu si a přemýšlím. Přehrávám si svoje fantazijní výmysly a strašně mě štve, že to vždycky může zůstat jen fantazií.

V tomhle jsem vlastně ještě dítě, které si hraje samo se sebou, se svými myšlenkami. Kdybych svoji fantazii pustila do éteru nejspíš by se mi všichni vysmály, to vím, takže to pouštět do éteru nebudu a budu si dál žít jet sama pro sebe, v sobě. Asi se to těžko chápe těm, kteří žijí pro jiné, s jinými...

Proč to sem vlastně píšu? Tyhle písmenka mi přetrhávají moji vlnu fantazie.Taška je v koutě, muzika zapnuta, svíčka zapálena a pomalu uhořívá. Až zhasne, tak možná i zhasne moje chuť fantazírovat, ale já stále doufám, že ta svíčka má nekonečně dlouhý knot a nekonečně mnoho vosku na to, aby nikdy nezhasla. Nebudu-li sama chtít a to může nastat jen v jediném případě-začnu žít svoje fantazie...má to jeden háček, tyhle fantazie jsou nereálné...od čeho by to byly fantazie.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Raději žít než snít? rebarbora®pise.cz 01. 12. 2010 - 16:33
RE: Raději žít než snít? distressed®pise.cz 01. 12. 2010 - 18:35