Bojím se budoucnosti...

23. únor 2010 | 20.57 |

Ale teď nemám na mysli moji budoucnost existencionální, spíš se bojím "maličkostí" v mém osobním životě...kdo by se nebál.

Bojím se svého poprvé... všechno je jednou poprvé, ale já se bojím, že až tohle poprvé nastane u mě, bude to katastrofa, ba co víc z nějakého důvodu (který zapříčiním já) se to nestane. Asi bych se potřebovala dokonale otupět, opít... abych to nevnímala, aspoň ne v tu chvíli... ano, otázka samozřejmě aj zůstává, zda to popré někdy vůbec nestane.

Bojím se své věrnosti... opravdu se bojím, že i když jednou najdu někoho, s kým budu natolik vycházet a budeme se mít rádi, abychom spolu dokázali klidně i žít nebo prostě "jenom"The_Eye_of_future chodit, že nedokážu být věrná. Sleduju se postupem času a každou chvíli hledám něco nového, někoho nového a v tu chvíli nemyslím na ostatní. Věřím však tomu, že až se jednou doopravdy zamiluji nevěra mi nepříjde ani na mysl. Otázka zní, stane-li se tak.

Bojím se, že ztratím přátelé... jsem typ člověka, kterého musíte pozvat, aby se někde ukázal. Neumím se vtírat, neumím psát lidem, jestli nepůjdou tam a tam... proč? Možná že si myslím, že mají dost jiných přátel... možná jen čekám, kdo si vzpomene...a on nikdo.

Bojím se, zda se vůbec někdy najde člověk, pro kterého ztratím hlavu... ale úplně, ne jen chvilkové poblouznení. Už se mi to jednou stalo a tu jizvu stále nosím na svém srdci. Možná i proto se nedokážu znovu zamilovat, bojím se bolesti.

Je to zvláštní, ale tyhle obavy mi kolují v hlavě stále dokola. Potkávám nové kluky a stále si říkám... ty jsi parádní, kéž by nám to vyšlo...nic. Druhý den už koukám po jiných...ale nikdo si mě nevšímá. Přáteli žiju, ale občas mě trápí pocit, že se vídáme tak málo, že nedokážu naše přátelství trochu uzamknout a pojistit, stále mám pocit, že to všechno balancuje na slabých nitkách...jako celý život. Do toho se mi do hlavy vkrádají myšlenky na maturitu, vysokou školu, práci, brigádu, rodinu, peníze... a vše neřešitelné...

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Bojím se budoucnosti... castielo 24. 02. 2010 - 07:23
RE(2x): Bojím se budoucnosti... pajenka 24. 02. 2010 - 08:34
RE: Bojím se budoucnosti... cerviq 26. 02. 2010 - 18:18
RE: Bojím se budoucnosti... marinka 28. 03. 2010 - 22:18
RE(2x): Bojím se budoucnosti... pajenka 02. 04. 2010 - 10:36