Carmen + karty-můj osud?

3. říjen 2009 | 10.24 |

carmen_cdVčera jsem byla na Carmen. Na tom úžasným muzikálu, do kterého jsem vložila své srdce. Jela jsem s Janou, moji bývalou učitelkou z gymplu. Když se ptala, jaký muzikál ji mám doporučit, neváhala jsem. Carmen složil Frank  Wildhorn-s ním sem se už jednou osobně setkala(a taky jsem se hned ztrapnila).

Představení bylo úchvatné... z první řady, uprosřed. Nejlepší místa! Cirkus, zpěv, láska, pomsta, vražda ... to vše se skrývá za tímto muzikálem a nejen to. Při cirkusáckých vystoupeních na nás sice padalo všechno možná (od karet až po ozdoby a lístky do cirkusu), ale to jenom upevňovalo atmosféru velké show! Na konci představení se na jevišti objevil Egon Kulhánek-ředitel HDK. Oznámil nám, že to naše představení je přesně rok po premiéře. Pak tam přišel Frank... a já ho viděla podruhé, tentokrát pouze na jevišti. Úžasný zážitek!

Domů jsem si neodvážela jenom úžasnou náladu, zážitky, ale také lístek do cirkusu a 2 karty. Kárová sedma na mě spadla během představení. Pikové eso byla první karta, které jsem se dotkla a otočila. Vzala jsem si je a doma zkusila najít jejich význam. Trochu se ruší...ale já nvm co to přesně zmanená.

sedmaKárová sedma: nabádá ke krajní šetrnosti. Znamená platební neschopnost a hrozící nedostatek peněz, nebo také občasnou nebo i stálou chudobu, neomezíte-li zbytečné výdaje.

Nooo, to mi došlo ještě před tím, než jsem tu kartu dostala. Hold, Praho pá pá...

esoPikové eso: oznamuje dopis, zprávu z daleka, dědictví, nebo návštěvu

To bych uvítala. Ať už zprávu, dědictví nebo návštěvu.

Nepřikládám tomu žádný význam, jen mě zajímalo, co mi asi tak karty chtějí říct.

Největší radost ze včerejška mám ale z toho, že se Carmen líbila Janě, a že jsem ji mohla pomoct k novýmu zážitku nejen v podobě samotné Carmen. Proto sem byla stvořena!

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Carmen + karty-můj osud? toník 03. 10. 2009 - 20:30
RE(2x): Carmen + karty-můj osud? pajenka 04. 10. 2009 - 10:11