Zoufalství z nudy

6. červenec 2009 | 14.17 |

1. akce proběhla, jenom se zkrátila na sobotu a neděli, ale i tak to stálo za to. Vyrazili jsme v sobotu ráno okolo deváté hodiny. Na místě jsme zažili pořádný slejvák, šlapadla, táborák, vyhlídkovou jízdu po okolí(Kost, Trosky). Byla to pěkná akce, pobavili jsme se, ale hlavně jsem vypadla z baráku, i když jsem včera necítila půlku těla a to co jsem cítila, jsem cítila až moc, šla bych do toho jistě znovu. Dnes mi už nezbývá než vzpomínat.

P7040169

Za týden mě čeká další akce ve stejném místě konání, tak uvidíme,budu asi hledat 10 rozdílů;-).
Ale mezi tím mám volný týden a nevím co s ním. Šla bych do kina, jenže se mnou nikdo nece a sama nepůjdu...filmy-Stáhni mě do pekla, Doba ledová 3-3D. Takže budu sedět a koukat do blba, na blba nebo do počítače, popřípadě hrát The Sims 3 nebo čučet do nějaký knížky(ovšem až nějakou budu mít, jediná knihovna na dosah nemá ani Hamleta, takže zdroje knížek jsou dosti omezené.) Po spoustě přečtených knížek z povinné četby, bych si od toho ráda odpočinula, třeba takovým Stmíváním, které bych si chtěla přečíst a nechat, ale knížka stojí v obchodě 350 Kč a jelikož je to brožurka, je to na nás moc drahé. Nemá to někdo a nechtěl by se toho ten někdo zbavit? ;-)

Prostě a jednoduše zoufalství z utopení v nudě! Nechci žít jen od akci k akci, ale taky mezi akcemi! Ale to by někdo jinej musel taky chtít!
PS:Asi by to chtělo nějakou brigádu!

121220_3

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře