Den zúčtování

27. červenec 2009 | 20.52 |

Sběh událostí posledních pár měsíců mi ukázal, že život neumí být růžový, pokud nenosíš růžové brýle. A já jsem tyhle brýle už dávno odložila. Přes to všechno mi ty měsíce hodně dali, hlavně otupělost nebo chtele-li apatii. A tu silně pociťuji teď, v době pro mě nesnadné. Děje se moc věcí a ne všechny se odebírají tím směrem,kterým bych chtěla.
Když začaly prázdniny, radovala jsem se. Teď na nich vidím jediné bezvýznamné pozitivum- žádný budíček. Všechno začalo hned první týden, kdy jsem pocítila hlubokou propast mezi lidmi. Další týden jsem v rozčílení řekla a udělala hroznou věc(ale nezdá se mi, že bych jí litovala). Třetí týden navždy odešel člen naší rodiny a teď? Prokopávám propast stále hlouběji a to ve všem. Cítím se silná,snažím se být tím, kým opravdu jsem, ale nejsem silná a svým chováním ubližuju. Na sobě nepociťuji nic-smutek, lítost, beznaděj- ale vím, že do srdce mi všechny ty události vryly nezahojitelné rýhy. Jednou příjde čas zúčtování a já se zhroutím. Cítím, že ten den není daleko. Zůstávám na všechno sama, jako jsem vždy byla, jsem a budu.
Vím,že až příjde ten den, nebude tu nikdo, kdo by ke mne přišel a objal, opravdu objal. Moje naivnost je dávno pryč . Budu krutě pykat. Přes to vše se zatím držím na nohou a snažím se všemu stavět s hrdostí, musím se snažit bojovat a ten den oddalovat a třeba jednou i odvrátit, ale na to sama nestačím. Cítím se ... volná, ale vím, že je to jen pocit.

Nikdy nic nevysvětlujte! Přátelé to nepotřebují a nepřátelé vám i tak neuvěří. E. Hubbard

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Den zúčtování lenča 28. 07. 2009 - 08:57
RE(2x): Den zúčtování pajenka 28. 07. 2009 - 09:09