Chci jít za sluncem

2. srpen 2009 | 18.15 |

Chci jít svou cestou. Cestou kamenitou a náročnou. Již nějakou chvíli o tom přemýšlím, já musím. Nezvládám období depresí a pláče, smutku. Nechci už tyhle období, chci se smát a být šťastná, mít radost! Vím, že ta cesta bude hodně náročná, jak na fyzičku, tak na psychiku. Mnohdy budu muset přelézat ostré kameny nebo se brodit vodou, ale já musím. Chci jít za světlem, které čeká na konci té cesty. Chci se už jenom obracet k tomu světlu, ke slunci. Stejně jako slunečnice. Když jsem viděla ten květ- květ slunečnice, věděla jsem, že to chci. I ona se otáčí za sluncem, aby její semínka dozrála, a tak i já se budu otáčet za slunce a půjdu za ním, abych se mohla smát.

Cítím se svázaná, jako by mě objímaly něčí paže a nechtěly mě pustit. Ale nejsou to lidské paže co mě objímají, ale nekonečné paže myšlenek. Musím se z těch paží vyprostit a jít, i kdybych měla chodit do své smrti. I kdybych měla dojít ke světlu a zemřít! Ne, já už nechci plakat! Vám, kteří mi způsobujete pláč jakýmkoli způsobem se teď směji. Už nade mnou nemáte tu moc ... běžte si na někoho slabého! Já už nebudu brečet, ne kvůli vám a jestli se vám to nelíbí, vaše smůla. Jdu svou cestou!

Pro všechny kdož mě znají, najděte se v tom a stydtě se. Pokud se v tom nenajdete, zkuste se na to podívat z mé stránky a pokud ani pak v tom nenajdete podobu, buďte štastní, pro vás ten článek není. Těch co se to netýká se omlouvám.

pan_slunce

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Chci jít za sluncem rozervanec®pise.cz 02. 08. 2009 - 18:27
RE(2x): Chci jít za sluncem pajenka 02. 08. 2009 - 18:40
RE(3x): Chci jít za sluncem rozervanec®pise.cz 02. 08. 2009 - 18:48
RE(4x): Chci jít za sluncem pajenka 02. 08. 2009 - 18:50